Jump to content
power

спортен филтър на Д13Б2 карборатор

Recommended Posts

къде да сложа спортен филтър на Д13Б2 карбуратор ... не знам какво да направя да махна оригиналния да сложа спортния.ако има някакви предложения кажете.а дали ще има някаква промяна в звука и вървежа.

post-22261-0-32886900-1328774726.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде да сложа спортен филтър на Д13Б2 карбуратор ... не знам какво да направя да махна оригиналния да сложа спортния.ако има някакви предложения кажете.а дали ще има някаква промяна в звука и вървежа.

Ще имаш промяна в звука и разхода,за вървежа едвали !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта е, че за да си отпушиш да диша добре двигателя, трябва дсмениш цялата интейк система от спортен филтър до колектор, тогава ще усетиш разлика.Пък, ако я отпушиш и да издиша по-добре с колектор и генерация, тогава определено ще имаш подобрение.Обикновено вървежа на двигателя е в пропорционалност с вложените средства.

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да почне да кънти старата кутия и да умешаш тотално вакуумите на колата. Ако искаш да тръгне колата нормално, без да влагаш един сивик пари в него разгледай тази тема : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=66739Обаче един съвет- първо обърни внимание на окачването, че комарчето беше станало кофти за каране по едно време. Почна да се налага много спиране преди завоя. Сега е добре, даже не ми стига двигател на моменти. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...