Jump to content
New Folder

Осветление на врътките за парно/вентилатор

Recommended Posts

Здравейте колеги, може ли някой да ми каже, къде се намират лампичките които осветяват врътките за парното, вентилатора и въздухопровода? Колко са и как се достига най-лесно до тях. Сега зимата са нужни защото вечер след работа е тъмно в купето и е неудобно да се търсят коя къде е и на какво положение е.иначе бутоните за климатика, часовника си светят и затова невярвам да е бушонче.http://imageshack.us/photo/my-images/13/04022012643.jpg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря колега, чака ме много работа за едни лампички. А дали е добра идея да заменя всички лампички с диоди за да не се налага да правя това упражнение някой ден пак? Дали има диоди които да влизат в същите цокъли като на оригиналните лампички или да се откажа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За диоди не мога да ти кажа колега не съм запознат, иначе не те чака много работа, може би 30-40 минути максимум с демонтиране и монтиране на конзолата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките и схемите за разглобяване са много полезни, и на мен ще ми се наложи да извърша тази операция по разглобяването за смяна на крушките, но аз виждам следния проблем - понеже не знам какви са крушките, трябва първо да разглобя, след това да ги търся и чак след това да сглобя отново, а като е разглобено реално няма да имам кола, с която да обикалям по магазините и да търся.Тъй че въпросът ми е - може ли някой да качи снимки или да каже точно какви са тия крушки, за да мога да си ги купя предварително, и след това направо да разглобявам и да сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://tpetrov.com/s...12V%2F1%2C2W+T5Махаш старите от фасонките и слагаш тези, 2 на брой са за врътките на парното! Редактирано от ????????88

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е освен крушките да вържеш и една диодна лентичка.Мисля,че сложих 2 парчета по 5см(под силата на вентилатора и насочването са струята) при мен и свети много по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...