Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,колеги,това ми е проблема на Икономика!Колата си загрява,стрелката на температурата се вдига,но дали до където трябва,не знам.Лампичката не е изгоряла,като дам контакт,светва.Чека не свети.Дали е от термостат или нещо друго,давайте идеи,че ме дразни!Моля,коментари от сорта-Вдигни си крака от газта,не!Карам я от 3 години колата и знам кога ще светне!Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си нивото на антифриза но в тия студове ми мирише на термостат ПС: възможно ли е антифриза ти да е замръзнал ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди чека светваше ли при подаване на контакт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да замръзне антифриза,колата е в тухлен гараж.Под чека не свети,имам предвид,че не свети в движение,на икономиките,ако в движение ти свети чека,Еконото не свети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, доколкото знам еку-то следи за скорост, обороти и температура. Аз бих проверил последния фактор, дали загрява нормално? Не според стрелката а с някакъв друг уред/ термометър?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз натам съм се ориентирал,или е пръцнал термостата,или ми е рядък антифриза,ще видим.Гадното е,че понякога светва,понякога-не.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята като я взех, 6та D15z6, докъто я карах към вкъщи (около 250 км) ми се наложи да спирам тук там и да я гася, тогава забелязах, че ECONO лампата ту свети, ту не свети. След ден-два забелязах, че ту загрява, ту не :D като я обслужвах смених термостата и от тогава всичко си работи перфектно. Така че мисля, че е термостат. Успех!

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за последното мнение!Ще напиша какво е излязло накрая,ама първо да оправя Баба 4-ка,че и пръцна динамото!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На иконоика не е задължително еконо лампичката да свети постоянно!!!

Прочетете ТУК, има го дискутирано и преди!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам кога и как ми светеше преди лампичката.Щом съм пуснал цяла тема,да занимавам цял форум,значи нещо ме притеснява!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...