Jump to content
Saho

Купих си D15Z6 :)

Recommended Posts

Здравейте колеги!Искам само да се похваля за новата придобивка. 6-ца, черна със 115 коня под капака :) След 2 години прекъсване, пак съм в Хонда отбора :)Освен хвалбата за колата, искам да изразя огромни благодарности към Андрешко. Без неговата помощ, щях да си купя някои "кош", но сега съм горд собственик на една Хонда в уникално състояние!Благодаря ти Андрешко за търпението и оргомната помощ при избора на най-читавата. Надявам се повече хора да са така отзивчиви и готови да помогнат на човек, който дори не познават. Ще се постаря да почерпя подобаващо :)Мерси и на дебелия, а.к.а [ M.G.] за съветите и за това, че ме запозна с Андрей!П.С. Снимки скоро, че трябва да я позимия малко.. :)

Редактирано от Saho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ;)А за черпенето няма да ти се размине.Не всеки ден изпада такава красавица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е то от тия двамата какво друго да се очаква. Честито колега, да й се радваш много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега. Много безаварийни! :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита, и много безаварийни км. Дебелия е много голям, помагал ми е неведнъж. Андрешко също :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш и да не се налага да я продаваш тая :);)Не съм я видял още, ама Андрейчо много я хвали. Той все хубави ги намира... разбирач ще излезе :ph34r:п.п. ако нещо ти пречи под десния лакът - свиркай :P :P :Dп.п.2. вторниците знаеш къде сме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде със здраве и много безаварийни, честита!! Чакаме снимки ... ии може да върнеш жеста с кръгчето, няма да се разсърдя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :) Много безаварийни и резервоара винаги да прелива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Със здраве да си я караш . 

Редактирано от RTNK-5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Чакаме да я видим с нетърпение! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега и много безаварийни с колата.А Андрей и Марто това ше направят ,ще те подлъжат да си вземеш "гадна хонда" :D

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито и добре дошъл в отбора отново ;)Много доволен да останеш от колата и милион безвариини километри да и навъртиш, докъто я караш с усмивка ;)Колата е страшна, ще видиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...