Jump to content
CLERO

разход на час

Recommended Posts

здравеите понеже търсих напред назад но нищо не намерих за тва да питам колко гори D15Z1 на час при загряло положение нядявамсе все някои да даде горе долу точна информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-точно ще е с инфоборд - повечето Хонди са около 0.7-0.9 литра/час моментен разход при напълно загрял мотор и изключени фарове . С фарове , парно на 2-ра степен и тиха музика - 1.15 л/ч. При палене тази сутрин - първоначално 5.6 л/ч . , за 15 минути на място докато загрее и се мотам около нея , без да давам газ - 0.650 литра . При мен е Д14а4 , но считам , че ще е почти същият .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При палене тази сутрин - първоначално 5.6 л/ч . , за 15 минути на място докато загрее и се мотам около нея...

Колега сигурен ли си,че е такъв разхода когато е студена колата и е такъв студ навън?Питам от любопитсво,защото попринцип знам,че докато загрее разхода е около 10 но не съм сигурен.Аз например нямам време всеки път да я чакам да загрее напълно,и чакам 2 минути и бутам 1-ва 2-ра без газ.Е при това положение можеш ли да ми кажеш какъв е разхода?Бях правил теста на гоуф 3-ка :D и на 1-ва и 2-ра без газ и при загрял/студен мотор показваше разход 20 и се покачваше...Дали наистина дава такъв разход като се кара така или е от марката :DИли по накратко.По-добре ли е да изчакам да загрее напълно и тогава да тръгна или може да карам на 1-ва и 2-ра без газ докато загрее?Кога дава по-голям разход? Редактирано от Valio!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врътнах ключа , тя запали и погледнах началните показания - 5.6 литра/час докато прецъкам инфоборда , за да видя външната температура , която ми бе интересна - 18 градуса... За това съм сигурен , че показваше 5.6 л/ч . След около две-три минути борба с лед по предното стъкло влязох за цигара - показваше около 2.2 - 2.3 литра/час . Мотането по телефона и отскачането за кафе от автомата ми е още около 10 мин. /и аз я оставям да работи на място , без да съм около нея ...Публикувано изображение / . Тогава отново погледнах колко е изгорила - 0.65 литра и потеглих в сутрешната супа из София ...

За разхода - при потегляне - над 30 /100 , при 1скорост без газ - около 16-18 /100 . Но до блока ми има два тежки за минаване светофара - на 50 метра пред блока и един по-бърз светофар -на още 20 метра , така че в рамките на няма и 100 метра ,които минавам за още10-15 минути стрелката на температурата вече е мръднала ... Утре ще видя и разхода при това упражнение ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме разход при напълно загрят двигател на място за,един час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...