Jump to content
ArHoNoV

как мога да си сложа лампичка за горивото на хонда сивик 5-та 1993

Recommended Posts

здр колега та вапросат ми е как мога да си сложа лампичка за бензина на таблото ми защото така е много гадно да няма лампичка благодаря предварително колеги :)) Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

demon89 това което си посочил е типично за гоУфаджиите и точно толкова безполезно...

 

Решения има много, като за начало arhonov можеше да се поровиш в под раздела "Полезни технически теми"

 

-> http://forums.hondab...showtopic=34479

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото открих че моята 5-та ген. има датчик за лампа в резервоара, но инсталацията стига само до таблото с бушоните, а от там до километража няма инсталация. По принцип може да се направи все едно е оригинално, но зимата спира развитието :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи има датчик ...амй като стига до таблото с бушоните то значи може да се направи и лампичката ...... амй значи май ще се правя на жичкаджия Публикувано изображениеПубликувано изображение ...... мерси колега .. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Petar Petrov Публикувано изображение извиняваи колега но не 1 път съм се ровил там ии не съм попадал на такава тема нз ....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче не можах да намеря от таблото с бушони на кои пин излиза сигнала, а на километража трябва да се постави едно съпротивление. Ако нямаш схема на инсталацията на 5ген. незнам дали ще стане нещо.Датчик незнам дали имат всички.

Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от arhonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами запоинтересивах се малко и май ще стане ще пусна и някоя др снимка !!! утре почвамм да видиме до каде ще стигна :#

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват схеми пиши имам manual за европеиските сивици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://honda-tech.com/showthread.php?t=2907084 Това може да е от помощ. arhonov ако ти се получи ще трябва да обясняваш после. :rolleyes: Редактирано от Gaze.bg
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://honda-tech.com/showthread.php?t=2907084 Това може да е от помощ. arhonov ако ти се получи ще трябва да обясняваш после. :rolleyes:

 

В тази тема става въпрос за USDM civic и до колкото разбрах има инсталация от километража до бушоните, а сондата му е с 2пин. Но се разбира къде трябва да търсиш кабелите. Препорачително е преди да започнеш да провериш дали има датчик на сондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kолеги направих го, но на цялото ми табло изгоря бушона, и трябва сЪпротивление, и като го направя ще напиша всичкооо. Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от atoma
Само и малко правопи�а да �е оправи, ще е �упер :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По схема супротивлението мисля, че е 150ома и маи е паралелно на ркушката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мисля колега но ще видя след 1-2 дена ще ходя при един мои фр !!!!! но нз какво ми стана с таблото пък сега всички бъшони са ми здрави но нито обортомерат нито кеометражат нито нищо не работи :#

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си сложил по-голям бушон от колкото трябва, че може да си изпържил някоя захранваща шина на таблото (провери си + на таблото).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега видях си бушона и е по голям трябва да бъде 7.5 а а той е 15 а :# :# :# и леко на таблото ми изгоря единият път но го оправих и пак почвам да се мъча хахаха.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами май ще се откажа за сега защото 1 мой фр ми смачка колата и сегс малко ремонт ;( ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а колеги като се блъснаха с колата ми защо нямам плафон ббушони всичко си е ораит ??????

Редактирано от arhonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа и за сд-то ми и то също не работи Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ти и 23-ти бушон са за плафона и радиото, но провери всички бушони и тези при двигателния.Отвори плафона и виж да не е паднала крушката при удара или се е изтърсила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амй не всичко си е добре но кабелат ми е яко изгорял Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амй не всичко си е добре но кабелат ми е яко изгорял Публикувано изображение

 

Потърси къде ти е късото, че да не стане беля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да да оправих го аз мн зле беше Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но ми направиха и лампичката хаха ии утре ще пусна малко снимки какво трябва ДА СТАНЕ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...