Jump to content
peroludiarom

D14A4 Гасне в движение

Recommended Posts

Здравейте колеги,имаме следният проблем с D14A4 - докато карам, таблото изключва - километража пада на 0, но двигателя продължава да работи. След 1-2 такива прекъсвания двигателя гасне. После пак мога да запаля, но това става все по често. Предполагам, че някоя букса или нещо от този род не прави контакт? И се надявам да е нещо просто...Давайте идеи, и ако не - майстор, към които да се обърна. Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли клемите на акумулатора? На мен ми се е случвало заради тях да ми падат стрелките на 0.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли клемите на акумулатора? На мен ми се е случвало заради тях да ми падат стрелките на 0.

Интересно предложение, не се бях сетил да гледам точно в клемите, тъй като пали, но е възможно от вибрациите и ако са хлабави... Мерси, ще проверя след работа.Ако някои има още идеи или му се е случвало нека да казва. 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен както си карах и направо ми гаснеше почистих дроселовата клапа и за сега изчезна виж може и от нея да ти гасне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,установих проблема, и тои не е от акумулатора или дроселовата клапа, а от патрона (ключа за палене)... може да се наложи да си сменям патрона...Мерси за мненията и поздрави!

Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се наложи да си сменям патрона...Мерси за мненията и поздрави!

Изпреварил си ме но патрона не е, а плочката там е проблема сменяй нея и ще ти остане същия ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...