Jump to content
Todor_Gagovski

Зелен антифриз- откъде?

Recommended Posts

Здравейте колеги и чнг на всички.Проблема е че хондата ми е със зелен антифриз ,и ми се налага да долея малко, около 05л.Но никъде по магазини и бензиностанции неможах да намеря такъв.Та въпроса ми е ,ако някой знае откъде да намеря такъв зелен антифриз моля да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не го смесвай с червен, защото ще се пресече! Зеления си е жив син антифриз (въпрос на производител)...Освен това някои сини на цвят антифризи с времето от разни химични реакции си изменят цвета, може дори да почнат да пожълтяват. Така се разпознават и ментетата измежду тях. Вземи си от бензиностацията син, извади 50-100мл. от твоя антифриз в казанчето и ги смеси в един буркан, ако не се пресекат си наливай спокойно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Оригиналният антифриз на Хонда е зелен (синьо-зелен). Твоят автомобил най-вероятно е с такъв (1л. = 15 лв.) и е добре да доллеш от него. Като характеристики отговаря на розовите (оранжеви) антифризи за коли с алуминиеви части (например този).

Редактирано от Guest
�е регламентирана реклама !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си купих от sHELL синьо-зеленикъв... 10 лв. литъра и си долях в моя зелен, за сега няма проблеми :) ч.н.г. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

И къде пък я видяхте тази реклама?! Като такъв антифриз може да се купи само там? Или по-добре да даде 5 лири за антифириз, още 4 за доставка до адрес в UK и после още 1-3 лири за доставка до България? Като чакането ще е около 2 седмици. Не съм писал с цел да правя реклама, а да помогна. Редакцията на мнението ми е чиста проба престараване, освен ако не се посочи алтернативен, леснодостъпен източник на въпросния антифриз в Пловдив. Така смятам аз и въобще не мисля да споря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУТО ПЛЮС имат такъв зелен антифриз на Fuchs!Карам си Акорда с такъв от 3 години и съм доволен:)Около 10-12 лева/литър мисля,че беше концентрата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, колега, в интерес на истината вчера пазарувах в Picadilli в София и ми трябваше нещо за колата та отидох на въпросния щанд. Съвсем случайно видях, че там има антифриз. Не сум обърнах внимание - по моя преценка около 3л. Беше със зелен цвят! Почти съм сигурен. Производителят беше български или поне задния етикет беше изцяло на бг изписан. Ако имаш път от там или ти е на лесно, можеш да провериш. За цената не се сещам, нали ти казвам, просто го видях че присъства като артикул, не съм се заглеждал. Иначе... аз какво да кажа.... дядо ми изкара от мазето 2 туби безцветен антифриз още от Жигулата от преди 15 години и вика - на, може да ти потрябва :D :D :D :D :D Ама да не му чупя хатъра на човек, взех ги кво да правя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата - мен ако питаш, си смени антифриза с червен от Хонда...колата ти е достатъчно нова, че да я глезиш достойно....стига си търсил от къде да налееш някой менте антифриз...Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се. Явно ще се ходи до Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...