Jump to content
Guest Patrik

национално събиране


Recommended Posts

Guest Patrik

Е тва е ве4е не6то.Айде да го казваме и толкоз?РЕШЕНО???И да уто4ним мястото?

ми нали уж чакаме 30 да има вазможност повече хора да вземат участие в гласуването и на 30 което е с най-голям % се затвърждава и се пуска анкета за мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko
Отговорено (Редактирано)

След като предлагате на Къпиновския манастир, мисля че никак не е зле:offtopic:

 

Но помисли ли сте, че всички сме с коли и от там има доста условия, с които трябва едно такова организиране да се съобрази задължително. Не знам колко души ще присъстват (то всеки казва, че ще дойде, но......), но няма според мен да са 10-15 коли, а ще бъдат повече, за което ще е нужна достатъчно голяма площ за паркинг. Аз лично не съм ходил до този манастир, но щом някой го предложи и го описа кат доста китно местенце, да каже също и как е пътя. На мен лично не ми се кара по 15-20 км път на 1-ва, целия с дупки и да очукам цялата кола от долу. Предполагам и други ще се замислят. Подчертавам, че не съм ходил там и не знам пътя, а само коментирам.

 

Ако се спи на палатки, това на мен изобщо не ми пречи, но си е едно ограничение за някои хора.

 

P.S.:Палатка някам, но CRX-a е достатъчно широк за да спим 2-ма души без никакъв проблем вътре :D;):o :o другите с малките коли да му мислят и да се спасяват :(

 

Къпиновският манастир:

Публикувано изображение

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да, наистина трябва и да се гледа много в това отношение, защото и аз съм против да се кара по някакъв път който е целия в дупки, а и доста хора са с ниски автомобили и докато се качат до горе да си покажат красотата, то тя едва ли ще е останала!!!:):( демек ако някой може да каже какъв е пътя!!!:):):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Пичове, аз съм от този регион и доколкото си спомням пътя до там е много къс от отбивката за етъра и изобщо не беше лош. Сега как е незнам - ще взема да отида да погледна как е и ще ви кажа точно. :) След зимата може да се е озъбила някоя и друга дупка - за това ще погледна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

1. това място с вирчето не е чак до манастира просто в тази околност но така му викаме в търново за да се знае каде ще се ходи да се киснем лятото.2. пътят от търново е с доста завои , изцяло асфалтиран и почни нямаше дупки последния път като ходих преди около 2 години.лошото - малко е тесен пътя и ако решите да пробвате колите което неминуемо ще стане има малка опастност при насрещно движение ........ но това може да стане и по първокласен път нали :( за паркинга верно нема такова място голямо но 20 -30 коли се ще се саберат там сред дарветата та даже и да се позапушим един други , все пак сме си заедно и нема да има проблем с разместваневсе пак това е едно предложение дайте и вие некви предложения та да ги гласуваме в анкетата която ще се пусне на 30 за мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

Пичове, аз съм от този регион и доколкото си спомням пътя до там е много къс от отбивката за етъра и изобщо не беше лош. Сега как е незнам - ще взема да отида да погледна как е и ще ви кажа точно. ;) След зимата може да се е озъбила някоя и друга дупка - за това ще погледна :)

Защо ми се струва ,че бъркаш Къпиновският манастир със Соколският манастир,който наистина се намира над Етъра.Къпиновският манастир е в Търновски район.Чувал съм много добри отзиви за там :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Е супер,ще има и повод да по4ерпя ...първо 4е на 22 имам рожден ден и 2-ро за новата придобивка Accord Coupe...тръгвам веднага след работа ...няма зна4ение къде ще е .. :) ..само дето няма да мога да остана да нощувам ...но ...в неделя съм там 100%п.с. ако може да дадете нек'ва карта как се стига до мястото.....мисля ще е добре за вси4ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/
Отговорено (Редактирано)

абе хора неискате ли да сме вав бургас аз сам от тук и да ви кажа може да си изкараме много яко кеф ти слан4ев бряг кеф ти несебар созопол китен приморско и все пално с готини мадами на курорт знаете ли как се кефят пи4ките на барзи и готини коли а и е пално сас заведения на които да си изкараме хубаво незнам ако ре6ите да сме тук ще е хубаво таман и аз сте се запозная с тези които доидат :)АААААААА А ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ДА ВДИГНАТ АДРЕНАЛИНА МОГА ДА ВИДЯ КАКВО МОГА ДА УРЕДЯ С ТУКАшНИТЕ САСТЕЗАТЕЛ4ЕТА 4Е ДА ИМ ПОКАЖЕМ КАК ВАРВИ ЕДНА ХОНДА 4Е Е ПЪЛНО С ОПЕЛ МАНИАЦИ АДИИИИИИИИИ ИДВАИТЕ

Редактирано от KATADJIQTA/RAZBIVACH/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Моренце яко,ама не мислиш ли че на хора от София,Пловдив и ако има по-отдалечени места ще им излезне сурово :D Разбрахме се да е към централна българия,за да няма сърдити , а и в Бургас къде ще ни настаниш да спим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Найстина морето е много добра идея за сре6тата, но хората от вътре6ността да си кажат мнението. Принципно около Варна мога да уредя мнооого тънки цени на нощувка до камчия. И тук има каде да се ходи ама май ще ви е далечко. За мен не е проблем да е и другаде из България.......нищо не се решава май?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Незнам но според мен е по-добре да е на централно място не всеки ще извади по 150-200 кинта за да има удоволствието само! да присъства :D:) имам в предвид от София Пловдив и т.н)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

трябва да е някаде в централна българия за да е удобно на всекиго. казвайте място и толкова разбирам че датата е 21,22 август а и това казах на феновете които не посещават форума само им казах, че ще им се обадя за мястото допълнително. а и без това това събиране много се проточи до колкото разбирам повечето от форума са само на приказки :) дори ги е страх да гласуват. казваите място и толкова който иска и който може никой не го караме да копа с мотика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

... казваите място и толкова който иска и който може никой не го караме да копа с мотика :D...

И аз отва казвам колега :D :D Няма да има мотики :DАз няма да мога да дойда ако срещата е от 09.08 - 20.08. В този период от време ще си пека д*пе*о на плажа във Варна :) и мисля да си заформим една малка срещичка с колегите от там :D Иначе, ако е в друг период от време - там съм!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Вече е Юли месец така че датата е решена ! 21 - 22 Август,сега да се заформят предложенията за мястото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Казвайте сега мястото - Какви за мъзможностите - По морето(Варна Бургас - малко вероятно) или Някаде из централна България. Имаше предложения за Къпиновския или не знам кои беше манастир - не звучи лошо!даваите предложения и пуснете още 1 анкета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И какво става с предложенията ???Доколкото разбрах това са:ЮндулаКъпиновския манастирдруги.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

И какво става с предложенията ???Доколкото разбрах това са:ЮндулаКъпиновския манастирдруги.... :angry:

Някои спомена и Бузлуджа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Пичове даваите предложениата и да гласуваме за място. Знам само едно където и да е там съм!!!!! :angry::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Юндола ми се струва че доста бяга от централна БГ......далечко си е от варна, добричКолегите от Търново, Сливен може да разучат и разпитат за места около техните градове. А места със сигурност има, само трябва да се намерят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Пичове разпитах къде може да има удопно място за срещата казафа ми че някъде около Сливен имало точно такова място аз ще разпитвам още за да разбера къде е по точно но все пак ако някои има представа къде може да е точно това място да даде малко инфо :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx
Отговорено (Редактирано)

В сливенския бълкан има много хубаво място което е с бунгала 16лв.за 4 човека има достатъчно място за паркинг, вир и ще ни дадът столова за купон .мястото е много добро .Местността се казва Синия вир точно до селото Медвен

Редактирано от benji_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

В сливенския бълкан има много хубаво място което е с бунгала 16лв.за 4 човека има достатъчно място за паркинг, вир и ще ни дадът столова за купон .мястото е много добро .Местността се казва Синия вир точно до селото Медвен

Ми това никак не е зле, но най-много ме притеснява,че август всичко по балкана е фул и надали ще има свободни бунгала :) Затова, където и да е,но да се раешава бързо и не е зле някаква резервация да се направи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Бенжи, ходил ли си скоро до това място - село Медвен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx
Отговорено (Редактирано)

значи, един приятел има къща в село Капиново, и много често ходя там. на манастира е номер 1. мога да ви уверя че местенцето е супер. много якя природа, готини завой, без много дупки. мястото е яко!!!! :)

Редактирано от civic 1.5 cx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Незнам като гледам картата по централно от Бузлуджа не видях гледах е така :) в картата :) тааа мисълта ми беше, някои проучили го това място??? :)

И маи трябва полека лека да събираме местата и да се пуска и тази анкета, че дните се нижат и половината като зачезнат на морето покрай 1-ви август няма да разберат изобщо каде, какво и как!!! Защото и темпото на гласуване не е от най-бързото. :);):)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx
Отговорено (Редактирано)

Бенжи, ходил ли си скоро до това място - село Медвен?

януари бях там на бунгало останах много доволен.но ако искате даваите на бузлуджа но някои да каже за какво става въпрос .на палатки или бунгала,хотел ?цени, паркинг има ли? някои от района да провери и да казва Редактирано от benji_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Като чета тука, за сега има само две сериозни конкретни предложения:

- къпиновския манастир (мисля, че дойде от civic 1.5 cx)

- с.Медвен ( от бенжи ), което май е близо до Котел.

 

:rolleyes:

Днес, докато зареждахме на лукойл-а в несебър видях следното нещо :cool: :

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

такива катастрофи колкото си искате има тука. Сега ве4ерта видяхме един нисан 350Z леко поо4укан ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

:cool:

Днес, докато зареждахме на лукойл-а в несебър видях следното нещо :rolleyes: :

Публикувано изображение

По междодругото - СРЕБРИСТОТО S2000 с хАмериканска регистрация е на нашият съклубар "Dimitar" :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Да ама тоя пич не влиза хич...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Маи малко направихме пак офтопика :rolleyes: ся ако ни види Виктор и ще има бои. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...