Jump to content
Guest Patrik

национално събиране


Recommended Posts

Guest Patrik

след като уточним и датата ще пуснем анкета и за мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Когато и да решите -идвам да паркирам до вас.Чуствам се поканен :thumbs1: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Няма да е лошо да се решат нещата малко по сериозно по тая тема се пак е национално събиране :thumbs1: щото това е маи 3та анкета :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ами аз предположих че първата анкета си е свършила работата - тоест определи месец Август сега да определим точната дата и накрая и мястото и ....но е и хубаво по - навреме да го решим че докато се усетим и то лятото минало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Верно има опасност да гласуваме за място след като е минала датата на срещата :thumbs1: Стегнете се малко и се меткайте в гласуването :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да защото времето летиииииии :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Хайде към края на месеца пуснете анкета за мястото :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Гласувах за най-скорошното, но която и да е дата не ми е проблем, така че чакаме още мнения, аз съм окей. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ЧОДЕСНО ще ходим 20 коли на националното :rolleyes::D поне толкова са изявили желанието верно докато се наканят сички да гласуват и ша мине дататакойто има предложение за място да предлага тук че да има материал за новата анкетааз предлагам Капиновски манастир(макар да ми се ходи повече по морето некаде)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Еми аз исках да вида резултатите и се преебах.Не знам що трява да се отказвам от гласуването като искам да вида резултата?Тъпо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Еми аз исках да вида резултатите и се преебах.Не знам що трява да се отказвам от гласуването като искам да вида резултата?Тъпо!

Я поне кажи какви са резултатите до момента, да знаеме ние другите които още не сме гласували да не се прецакваме :rolleyes::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

коя дата предпочитате от месец Август 7 и 8 [ 6 ] [28.57%] 14 и 15 [ 3 ] [14.29%] 21 и 22 [ 7 ] [33.33%] 28 и 29 [ 5 ] [23.81%] Всичко гласове: 21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз също гласувах за началото но кадето и когато и да е там съм .на авто изложението в събота се видях с майна 6та генерация и той навит за когато и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

идеята е супер! само трябва мястото на срещата да може да побере хондите. може би някое закрито летище или мноого голяма поляна или полигон. по морето ще блокираме цял курорт и ще създадеме безредици :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

идеята е супер! само трябва мястото на срещата да може да побере хондите. може би някое закрито летище или мноого голяма поляна или полигон. по морето ще блокираме цял курорт и ще създадеме безредици :)

На Балчик май има едно зарязано военно летище , от там направо на плажа се стига след 100-тина метра полет! :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

аз съм за балчик(ако е вярно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style
Отговорено (Редактирано)

Това за Балчик не е лоша идея обаче градчето е малко- къде да се съберем всичките диваци? Или по- скоро Хондилиите къде ще съберем? :)

Редактирано от I-style

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

до колкото ми очи виждат ще сме колкото един учебен клас така че може да ни закарат и на лагер в MMC :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

мисля,че на балкана е по-добре,по доста причини - по-хладно е, по-централно место (близо за всички), повече фън по завоите, по-спокойно (няма ченгета и народ), по-евтино, повече свободни места за нощувка (макар,че август става фул почти навсякъде и затова е по-добре юли)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

мисля,че на балкана е по-добре,по доста причини - по-хладно е, по-централно место (близо за всички), повече фън по завоите, по-спокойно (няма ченгета и народ), по-евтино, повече свободни места за нощувка (макар,че август става фул почти навсякъде и затова е по-добре юли)

Az nyamam pretencii za myastoto , no za iuli nyama da moga da si napravya kolata ,a mi se iska da doyda ne kato kufar :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

мисля,че на балкана е по-добре,по доста причини - по-хладно е, по-централно место (близо за всички), повече фън по завоите, по-спокойно (няма ченгета и народ), по-евтино, повече свободни места за нощувка (макар,че август става фул почти навсякъде и затова е по-добре юли)

Ами да най дабре е да се мисли централно място да е удобно на всички щото балчик си е балчик и незнам всеки дали ще се бръкне за по 100тина лв само за 1 ден среща и т.н даите да си е на централно да няма на мене ми е по далече и т.п. приказки да е УДОБНО на всички.Ако се намери подходящ балкан.. :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Ниама ли ниакаква вазможност да е сабота и наделя??????????През седмицата сме на работа? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ниама ли ниакаква вазможност да е сабота и наделя??????????През седмицата сме на работа? :)

Ами колега 21-22ако е са събота и неделя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

до колкото знам колегите от BMW клуба са си устройвали среща някъде под Шипка - Бузлуджа. И то са се събирали вече няколко пъти ( зна4и мястото е изпитано и си заслужава). Някой ако има контакти, мой да се разпита за къде точно става дума (а предполагам и на тяхната страница ще има инфо точно къде са се събирали) Според мен в тази част на БГ е най-добре за сбирка. А и мястото е централно :) .......... Цените би трябвало да са нормални (за разлика от тези по морето през лятото)Аз гласувах за 21-22

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Ниама ли ниакаква вазможност да е сабота и наделя??????????През седмицата сме на работа? :)

ми те сичките дати в анкетата са съботи и недели това става вапрос за август месец

Според мен в тази част на БГ е най-добре за сбирка. А и мястото е централно  .......... Цените би трябвало да са нормални (за разлика от тези по морето през лятото)

аз съм навит на палатки да се ходи или по колите да се спиако има вазможност там под Бузлуджа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

И аз мисля че Бузлуджа е най-подходящото място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

кадето и да е,намерих нови фенове които не са по нета но за сметка на това казаха че ще бъдат на срещата единият е с prelude ако се не лъжа последен модел незнам коя ген. е а другият............................NSXa :rolleyes: червеният от сливен.синият CRX за който стана въпрос в друга тема и той ще е там и др. .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Е това е мъжка приказка. Сега вече и аз нямам търпение. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

кадето и да е,намерих нови фенове които не са по нета но за сметка на това казаха че ще бъдат на срещата единият е с prelude ако се не лъжа последен модел незнам коя ген. е а другият............................NSXa :cool: червеният от сливен.синият CRX за който стана въпрос в друга тема и той ще е там и др. .

Поздравления!!! Това се казва стимул :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Да видях но по касно.По погре6ка сам гледал месец Юли!Хайде по барзо да се разбира каде ще е и,да могем да заделяме някакви пари4ки 4е там така като гледам ще е ЯКО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Е Хайде Хайде, че се сетих за едни познати от В.Търново също ги няма в нета но са фенове на Хонда като нас. :P:cool::cool::cool::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

Е Хайде Хайде, че се сетих за едни познати от В.Търново също ги няма в нета но са фенове на Хонда като нас. :lol:  :cool:  :)  :D  :D

кои са тия от търново бре :P:cool: аз съм от търново я кажи имена и с кви хонди саа иначе предлагам крайна дата 30.06.2004 за решението дата на събора и тогава да пуснем анкетата за мястото тоест който каквото предложение има да си го казва че този който прави анкетата да има материал да не е само 1 предложение че тогава няма кво да се избира :cool::P Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Верно има опасност да гласуваме за място след като е минала датата на срещата :P Стегнете се малко и се меткайте в гласуването :)

:cool::D:cool::D:P:P:P;):cool::lol:;);););););););););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Много сам за!!!Или ще сме сериозни или само да си караме хондите и да се фукаме а? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso
Отговорено (Редактирано)

кои са тия от търново бре :P  :cool: аз съм от търново я кажи имена и с кви хонди са

Та как се запознахме, навремето имах CRX 1,5 12 V черна на цвят продадох я на един дето една година си я кара пича без да я прехвърли и хоп в един момент ме намира защото трябвало да я продава и ме запознава с едни момчета от В. Търново буквално преди седмица им направих пълномощно бяха тука в София. Та значи сега колата е червена със Софийски номер е и е във В.Търново CRX 1,5 12 V първа генерация. Георги се казва момчето, а аверчето му ... забравих му името ето ти и телефона му може да се видите 0899937516. :cool::lol::) някъде 80 ти набор ми се видя момчето.Сори за :cool: Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
ДОБРЕ ПОСЛЕДНО 21 И 22 АВГУСТ ЛИ ОСТАВА И ДА СЕ РЕШАВА ТАЯ ДАТА, ЧЕ СЕ ИЗМЪЧИХМЕ :D:offtopic:;) А И ВСЕКИ ДА МОЖЕ ДА СИ НАПРАВИ ПЛАНОВЕТЕ ЩОТО ДОСТА ХОРА ПРЕДПОЛАГАМ СИ ИМАТ И ДРУГИ АНГАЖИМЕНТИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

ДОБРЕ ПОСЛЕДНО 21 И 22 АВГУСТ ЛИ ОСТАВА И ДА СЕ РЕШАВА ТАЯ ДАТА, ЧЕ СЕ ИЗМЪЧИХМЕ :o:offtopic:;) А И ВСЕКИ ДА МОЖЕ ДА СИ НАПРАВИ ПЛАНОВЕТЕ ЩОТО ДОСТА ХОРА ПРЕДПОЛАГАМ СИ ИМАТ И ДРУГИ АНГАЖИМЕНТИ.

ми за сега така се очертава да е 21,22

аз дадох предложение да се изчака до 30 ако има още мераклии може нещо да се промени но може и да приключим с тая тема и да почваме анкетата за място

аз давам предложения:

1. капиновски манастир там ще бъде на палатки, има вирче в което може да се изпоиздавим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

ДОБРЕ ПОСЛЕДНО 21 И 22 АВГУСТ ЛИ ОСТАВА И ДА СЕ РЕШАВА ТАЯ ДАТА, ЧЕ СЕ ИЗМЪЧИХМЕ :D  :(  :o  А И ВСЕКИ ДА МОЖЕ ДА СИ НАПРАВИ ПЛАНОВЕТЕ ЩОТО ДОСТА ХОРА ПРЕДПОЛАГАМ СИ ИМАТ И ДРУГИ АНГАЖИМЕНТИ.

1. капиновски манастир там ще бъде на палатки, има вирче в което може да се изпоиздавим :D
21-22 ми звучи екстра ако може дайте да видим дали е удобно за всички мераклий и да заковем тази дата за сигурна. :(:offtopic::o

Това за Къпиновския манастир ми звучи чудесно, а и за Бузлуджа аз лично не се кефех на идеята не, че BMW тата си правят там срещи, а защото бе требе си да има водоемче нещо рекичка ;) Patrik евалата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами за датата нека изчакаме или до 30 или да мине 50% че да няма после ,ама те го нагласиха както им е удобно и такива ;) Звучи съблазнително да се спи на палатка,но дали всички имат палатки :o и дали всички могат да спят на земята :offtopic: Но в крайна сметка който не иска да е там ще гласува за друго място,така че айде с предложенията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Е тва е ве4е не6то.Айде да го казваме и толкоз?РЕШЕНО???И да уто4ним мястото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...