Jump to content
dio_sr

Дистанционно за H-RV

Recommended Posts

Здравейте скоро придобих един прекрасен автомобил :cool: , оказа се че има дистанционно (прилича ми на оригинално) на ключовете за отключване и заключване но нямаше батерия. Смених я но нещо явно не се получава....... :blink: ......май трябва по някакъв начин да я обуча но незнам как....ако някой знае ще мие много полезно ако някой знае или ми даде линк към подобна тема......Благодаря!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: И аз скоро се сдобих с такъв автомобил и дистанционното ,което е за централното неработеше. Ходих при един майстор, каза че това дистанционно въобще не е към това централно- демек е от друга кола . Сложих си една аларма, която да управлява централното и съм готов - даже и вдига стъклата с допълнителен модул. Редактирано от seldon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!!!! Само че моето дистанционно работеше......просто хващаше от много близо и индикаторната лампичка светеше много слабо. Сега свети доста по силно но уви неможе да отключва и заключва...... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро придобих един прекрасен автомобил :cool: , оказа се че има дистанционно (прилича ми на оригинално) на ключовете за отключване и заключване но нямаше батерия. Смених я но нещо явно не се получава....... :blink: ......май трябва по някакъв начин да я обуча но незнам как....ако някой знае ще мие много полезно ако някой знае или ми даде линк към подобна тема......БлагодаряПубликувано изображение!!

 

 

 

колега погледни този клип
надявам се да ти помогне
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worthy:Дистанционното проработи......не от първия път но стана :D .......и отново БЛАГОДАРЯ!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...