Jump to content
v1k7or

Специални поздрави за човека...

Recommended Posts

Пожелавам му да си даде и последните стотинки за лекарства. Еб... и дребните крадци. И благодаря и за ръчккането с отверка докато ги извадят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много гадно . Това е Бай Ганьо . Емблемите не са скъпи ама щом може без пари и чак с отверка ..... На мен са ми взимали най-обикновенните капачки на гумите .

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е емблемките бяха червени и се набиваха на очи, не бяха тия от 4-5 лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спряха ли тези дребни търгаши, да му чупи човек ръцете на такъв. На скоро на мен ми одраха колата с ключ. Не знам но ако видя такъв да ръчка по някаква кола дори и да не е моята ако не му счупя ръцете та на.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колата на майка ми онзи ден и откъртиха антената (не е развита, а буквално изкъртена), най-вероятно, защото е спряла на нечие място.. Изроди мръсни :ranting::censored::guns: Напълно те разбирам какво ти е.

Редактирано от Накура Микаца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми свиха пръскалката за задното стъкло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиха пръскалката за задното стъкло... :o Това вече наистина трябва да си голям маниак ,за да го направиш. :lol: А иначе... Мда такива гадове все още се намират. Язък за червените емблеми ,яки са. (пък и да не е само червените... и другите са яки :cool: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи се оказва хулиганска проява на малки пубертети , които се стремят да покажат превъзходство пред приятелчетата си с подобни дребни "мъжкарски" кражби. Поне в квартала ми е пълно с подобни същества.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да са деца. На мен ми свиха лайсната дето уплътнява предното стъкло отдясно. Там капачки и тн . да не коментираме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, карах Акура Интегра - свиха и емблемите;карам Прелюд - свиха му емблемите;карам Английски Сивик - изчезна му задната емблема....Мисля, че съм нещо като донор за кварталните младежчета....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах Рено Меган ... Виктор го знае ... точно го боядисах (Изсипах маса пари) на 3-тия ден го надраха ... боядисах пак детайлите пак ми надраха калника и капака ... преди това си бях взел едно антикрило изсипах маса пари ... изрязоха ми багажника вечерта с шлайфче на батерия ... и ми взеха крилото ... оставиха огромни дупки на багажника ... е ... НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такива им пожелавам син да им се роди, зет да им докара!! Шестица от тотото да удари, всичките за лекарства да ги даде!!! :angry::devil::ranting:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...