Jump to content
Q_ball

Делко за Д15Б2

Recommended Posts

Искам да попитам за моята Д15Б2 какви делка стават? Гледам в нета на едно място пише TD40-U, другаде TD41-U, а не ми се иска да взема нещо което да не ми върши работа за толкова пари. По принцип моето имаше стикер с модела на него но падна и сега не мога да си спомня кой от двата модела дето съм написал беше моя. Делко от Д15Б7 примерно би ли ми свършило работа? Мерси предварително и честита коледа на всички !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от В7 няма да ти вьрши работа освен ако не минаваш на пълна инжекция. на твоето какво му е неможе ли да се отремонтира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го отремонтирам, ама като няма никакви части за него. Аз съм от Шумен. Тука където ида да питам ми казват, че нищо нямат по случая ни делко ни части. По принцип мисля че е бобината, ама вътре нали има и датчици ако са те вече ще трябва да купувам ново направо, че се чудя сега, не че съм намерил бобина де :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонта е готов! Смених комутатора и колата направо бръмка. Пали още не съм врътнал ключа дет се вика :lol: . Тука един колега беше писал нещо че не му пали хондето, щях да му препоръчам да си види комутатора и бобината ама не намирам темата. Проблема му звучеше като моя както и да е :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...