Jump to content
Nice1-

Към какво да се насоча ?

Recommended Posts

Здравейте приятели , от няколко месеца се радвам на така желаната със години количка Хонда ЦРХ 2ген д16а9 но наскоро ми се варти мухата в главата за смяна на сърцето на моето бебче .. но тъй като съм нов и нямам кой знае колко познания и опит искам от вас съвет .. изпаднаха ми на оферта и два двигателя B16A2 и B18c4 и се колебая много .. просто незнам на кой да се спра затова искам малко помощ от вас .. посъветвайте ме на кое да се спра кой е по евтиният за подръжка , кой е по издръжлив по икономичен ... абе с две думи изкарайте им косурите на яве ,че да знам кое ще е по доброто решение за моят рекс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата двигателя са отлични.Разликата в конете е 9,но при б18ц4 имаш по голям въртящ момент.Като гледам бързо ти минава мерака.Що не скочиш направо на н22.пп Маитапя се.Аз лично бих избрал б18.Успех .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

читава б16ка трудно се намира а пък б18ките са лесно достъпни в англия части бол и не са тормозени толкова тия двигатели защото са на комбита повечето аз лично нямам б18 но наблюденията ми че в црх е голям филм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толко страшно,стига човек да има желание.Ето ти 2 линка и за двата мотора.My linkMy link

Редактирано от tony-asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...