Jump to content
galev_90

Хонда Прелюд 4

Recommended Posts

Понеже лайсната на лявата врата,и на задното стъкло,им пада пластмасата и отдолу се вижда метала и ме дразни,какво мога да направя по въпроса.Да купя нови отнякаде,или по някакъв начин да ги преправа.Ето за тази картинка говоряhttp://www.shiiny.com/images/Ludetrim01.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на задното стъкло като ми се обели така я боядисах с черна блажна боя и четка за рисуване.От най-малкия размер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като краен вариант.Иначе се чуда нови дали не се продават :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка една част се продава , само че за колко ?:) При мен са обелени 2те на вратите и не ме дразни но ако намеря 2 такива ще си ги сменя.Според мен старото покритие е някакво гумирано което незнам как би се възстановило..С блажна боя грозна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тази тема,черпя вдъхновение.http://preludeuk.forumup.com/viewtopic.php?t=19836&postdays=0&postorder=asc&start=165&mforum=preludeukНа 3тата страница го оправя този проблем,и ги боядисва с нещо.Но не знам какво да ги права,а ме дразнат така белещи да са :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми на обикновен черен спрей. Лайсната на задното стъкло я облепих с черно матово фолио. Стана доста прилично. Тези на вратите нямат оправяне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...