Jump to content
Guest plex

Изложение

Recommended Posts

Guest plex

Абе хорца айде да направим следното:1. Който ходи до изложението да идва после тука и да разказва!!2. Който ходи и има възможност да снима и да вкара некжи снимки някаде за да можем да се насладим на хондите на изложението а и не само на тях!! :beer: P.S. Ако аз ходя ще си взема апарата и ще пощракам малко за да се насладим всички :drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ще постна снимки,ама като отида в събота или неделя :D Я ми кажете кой ще ходи,който и да ходи аз съм един ей такъв като на снимката на поста ми ;):P:rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

ей сега даваха за хонда на изложението. акцентираха в/у акорд дизел-а9 сек/100км/ч :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ей сега даваха за хонда на изложението. акцентираха в/у акорд дизел-а9 сек/100км/ч :rolleyes:

има един такув във варна, черен много хубав ама дизела си е дизел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

ти ми го дай тоя акорд пък нека си е дизел...нека, нека :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

имах удоволствието да седна в такъв акорд дизел дори за само за минута 2-е :))супер е !!!!!а като го запалят не се 4ува като бензин работи !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

ей сега даваха за хонда на изложението. акцентираха в/у акорд дизел-а9 сек/100км/ч :D

има един такув във варна, черен много хубав ама дизела си е дизел...
дизел , ама Хонда:):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Хора, обърнахте го малко на :) .Айде говорете за изложението сега. Акорд-а наистина беше супер. Тая кола ме омагьоса направо. Откакто я видях на автосалона и се качих в нея, само тя ми е в главата. Също много ми харесаха Mazda RX-8 и Evo-то.Ето ги и мойте снимки от изложението:http://www.thedeviltwin.data.bg/Sofia%20Motor%20Show%202004/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Изложението беше добро,но си мисля че това от миналата година беше по-добро.Може би защото нямаше толкова голямо присъствие на японските коли , но няма значение.Изкефих се много на Stream-а , много яка и направо невероятна кола.Зарадва ме и присъствието на Legend-а , дори се качих в него , абе велико,не искам да си представям как вози.Черничкият Джазз ме зарадва също и видях друго лице в малкото чудо.Е не спечелихме другия синичкия от играта :P но няма значение.Никола Христов Костов от Русе да се радва,получава невероятна кола :P:P Израдвах се на масираното присъствие на Mitsubishi и мога да ви се похваля че се качих на Lancer Evolituin VIII ;):);) Има и други интересни неща , но с разрешението на Виктор ще покажа снимки и се надявам да ви хареесат.Също така се радвам че се запознах с Jamie , който по едно време изчезна някаде и така :D Възмутих се от Toyota,уж най-продавана , а пък имаха само две колици,а именно Toyota Corolla Verso и хибриден някъв вариант , който не му запомних името :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Е Тойота са малко преди изложението и мислят че който се интересува от колите им може направо там да си ходи затова.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Изложението беше добро,но си мисля че това от миналата година беше по-добро.Може би защото нямаше толкова голямо присъствие на японските коли , но няма значение.Изкефих се много на Stream-а , много яка и направо невероятна кола.Зарадва ме и присъствието на Legend-а , дори се качих в него , абе велико,не искам да си представям как вози.Черничкият Джазз ме зарадва също и видях друго лице в малкото чудо.Е не спечелихме другия синичкия от играта :D но няма значение.Никола Христов Костов от Русе да се радва,получава невероятна кола ;):cool: Израдвах се на масираното присъствие на Mitsubishi и мога да ви се похваля че се качих на Lancer Evolituin VIII :P:rolleyes::cool: Има и други интересни неща , но с разрешението на Виктор ще покажа снимки и се надявам да ви хареесат.Също така се радвам че се запознах с Jamie , който по едно време изчезна някаде и така :unsure: Възмутих се от Toyota,уж най-продавана , а пък имаха само две колици,а именно Toyota Corolla Verso и хибриден някъв вариант , който не му запомних името :dry:

Изчезнах заради хлапетата - майка ми се обади да ги изведем на парк :-)))Пропуск имаш на Тойота хибрида е ПРИУС - страхотна кола !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Благодарение на Виктор ще ви покажа част от снимките които направих на изложението и така съм ги отделил по важност :D;)

И ето я една от премиерите на изложението , която е една изключителна кола ;)Публикувано изображение

Яко дупе :(Публикувано изображение

Уникална семейна и просто невероятна кола,след фейслифта Stream-a придобива много агресивен и изключителен облик Публикувано изображение

а това ;)Публикувано изображение

Кой ще познае коя е тази кола :o ? Аз лично от пръв поглед не успях въпреки че притежавам една такава ;)Публикувано изображение

Има и други снимки на Honda може да ги видите тука останалите снимки

 

 

Публикувано изображение

Не това не е Порше,а нещо което сме произвеждали в 60 години ;)

Публикувано изображение

Не се вижда много добре , но последната цифра в километража е 240 :offtopic: и което още повече ме радва че тази цифра е била достигната с тази количка ;);) Нали? :o Има още снимки в горната директория ;)

 

И с това свършвам че малко попрелих :(;):D:D

Публикувано изображение

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Goo......d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...