Jump to content
Guest p0nka7a

:confused:Бие ток от делкото:confused:

Recommended Posts

Guest p0nka7a

Бие ток , когато пипна корпуса на делкото и някой от кабелите и ме праска тока!Голям филм!Свалих дистрибуторната капачка да не би да е пукната да я проверя макар и да е нова - цялата я почистих със сппирт да се види по лесно да не е пуканата някъде , но беше перфектна не сам сменял кабели ( порачах ги вече де ;) ) дано да е от това , сега вече и трудно пали но само понякога . Пробвах и в тъмното да паля да видя дали не прехварчат искри , но не се виждат?!?!?!Няйкои да му се е случвало??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Пробвай с търсачката, бас държа че ще откриеш поне 1 тема. Преди време имаше човек със същия проблем, не знам как се реши но със сигурност и той не виждаше в тъмното искри, и имаше проблем с палене и дистрибуторна капачка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko

Щом си поръ4ал кабели ,като ги смениш вси4ко ше се оправи,сега ако се вслушаш в делкото ще 4уваш едно цъкане,това е от прекъснат кабел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a

ся ще ида да проверя тъкмо се стамни идално,после ще пиша ко е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a

На ся пробвах с помпичката за почистване на стакла и пръсках по малко но никаде не се виждат искри и тъкмо ще затварям капака и дистрибуторната капчка зе да свети на 1 място ама продълвжително не да прекачат искрите. !!!ама адски малка точица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

я си провери дали ти е стегнато добре делкото и размурдай малко куплунзите. На мен ми се струва че губиш маса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a

А бе престягах размествах ама съсщата работа аз ще ги сменя пък то ще проличи :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Свалих дистрибуторната капачка да не би да е пукната да я проверя макар и да е нова

Тия новите неща ...... Колко парета даде за тая капачка и откъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Заземи го, със сигурност ще се оправи. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a

JhonyBoy към 150 лв някуде кабели + капачка :lol: , Тишо как така да го зазимя ??каде по точно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

За тея пари трябва да са читави. Вземи за проба от някой за да е сигурно :cool:

тъкмо ще затварям капака и дистрибуторната капчка зе да свети на 1 място ама продълвжително не да прекачат искрите. ама адски малка точица

Къде точно е тази точка? Ако можеш качи снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...