Jump to content
Guest lookcho

РАЗХОООООД !

Recommended Posts

Guest max_3d_3

Lookcho как мериш разхода, ако не е от пълен резервоар до пълен забрави, за газта незнам с това налягане как е. Аз като си взех моята и тръгвам да меря разход по стрелката - напълних до горе и на половината на индикатора меря .15/100 - Баф маа , но като измерих на цял резервоар си излезе нормално - 9.5/100 градско което за моята е нормално.Индикатора май е логаритмичен или нещо такова и лъже ....

Това с индикатор ае много вярно.Мене стрелката ми беше доста под половината и като напълних до горе - само 26 л. а резервоара е 50 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

.......как мериш разхода, ако не е от пълен резервоар до пълен забрави, за газта незнам с това налягане как е.........

То тези за бензина не са точни па камоли на АГУ-то дет 1 на 10 саработва понякога :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko

Свърши ми бензин4ето :P ама аз си имам и АГУ ;) ,щрак на газ и пак на пред :D ,та наливам от първата срещната бензиностанция 10л.А98 :cool: и продължавам на бензин-с бебето в колата поддържам средна скорос 100-110/3000об. след 186км.бенза свърши :D а вие смятайте.Хе4 93г.Мотора е Д15Ба-на 3000км.след 4асти4ен ОР.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...