Jump to content
Guest lookcho

РАЗХОООООД !

Recommended Posts

Guest lookcho

някой ще ми помогне ли ;) ...карам колата от 5000 КМ .. не е много сервизирана е ,но ! ...:

Първо я карах в софия около 1000 КМ и там задръствания ,стояне на запален двигател пред блока ,много ръчкане и т.н. - колата ми даде около 11-12/100 ...викам си добре от мене е ,обаче после тръгнах и за два дни направих 1000 КМ извънградско ... карах със 140-170 по магистралите и със 120-140 по междуградските пътища(където е свободно) И колата ми показа :huh: ... 13-14/100 95 от ОМВ ... стигнах във варна и веднага при Миамото ,който я огледаи ме прати на елкон да я поизмерят . Отидох и ония ми вика сонда ...хубаво смених я , прегледах си и газовото за да сменя на газ и да намаля разходите малко ... от тогава карам на газ ... отидох до софия и се върнах по 4 часа в посока не знам с колко съм карал , но не бързах , просто времето и пътя го позволяваха и този път беше по-добре , даде ми 13/100 ,но газ ...бахмамаму...кажете какво да правя ? че ще се побъркам ...аз ли карам не-икономично или какво ... в събота пътувам за софия и този път ще карам с 90 за да видя дали ще се промени нещо ,че така не издържам ,тука взеха да ми се подиграват разни мои роднини с рена и опели ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Според мен не е от колата пробвай да заредиш някъде но да не е на омв и шел особено на излазите от софия аз имах подобен проблем 9/100 а сега 5/100 със скорост 100-110км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gandalf

Щом като ще идваш в София, на трагване за Варна зареди газ от OPET на кръговото на4-ти километър.Налягането им е около 10-12 атмосфери.Аз от там като заредя и карам бързо на извънградско ми дава макс. 9,5/100.Успех и пиши резултата. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

Абе и аз имам същия проблем.Като си купих колата я заредих в Търново до горе на Петрол А95 и ми даде смесен разход 7.3/100 (350 км извънградско (6.9/100 ако стрелката на резервоара показва вярно) и 240 км градско (7.5 градско)).После като доидох тук във Варна отидох при MYAMOTO да ми регулира клапаните.След това заредих до горе на OMV А95 и до момента стрелката ми показва точно на половината резервоар а съм минал едвам 220 км. градско без да я тормозия. Това 6те ре4е 11.30/100 разход - със 4л/100 пове4е, при това при регулирани клапани. От много хора обаче разбрах 4е на OMV бензина бил много зле и за това може да ми дава такав разход. Тия дни имам запазен час в сервиза на Бош тука във варна да я замерят.Ндявам се наистин да е от бензина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

Абе я тъй и тъй сме оворили темата, да попитам, възможно ли е примерно да ми дава по-вече разход от пренатягане ка клапите.Тия дни споменах на един приятел за проблема ми с разхода и той ми каза 4е може и от това да е, ако сам ходил да ми ги регулират ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tedeka

Абе и аз имам същия проблем.Като си купих колата я заредих в Търново до горе на Петрол А95 и ми даде смесен разход 7.3/100 (350 км извънградско (6.9/100 ако стрелката на резервоара показва вярно) и 240 км градско (7.5 градско)).После като доидох тук във Варна отидох при MYAMOTO да ми регулира клапаните.След това заредих до горе на OMV А95 и до момента стрелката ми показва точно на половината резервоар а съм минал едвам 220 км. градско без да я тормозия. Това 6те ре4е 11.30/100 разход - със 4л/100 пове4е, при това при регулирани клапани. От много хора обаче разбрах 4е на OMV бензина бил много зле и за това може да ми дава такав разход. Тия дни имам запазен час в сервиза на Бош тука във варна да я замерят.Ндявам се наистин да е от бензина.

Моята имах възможност да я засека смесено, с бензин на ОМВ, само не мога да се сетя дали беше 95 или 100 (знам, че има значение, но ... беше края на юли). Даде разход около 6.8/100 с климатик. Не знам дали е нормално, защото не съм се сещал да погледна книжката.Питам се обаче, ако Шел, ОМВ и Лукойл не са с хубав бензин, къде тогава да зареждам... Екопетролиум, Темпо, Опет? Не е ли все същата тесла!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Здравейте.Офф топик малко:Гледам всички се оплакват от OMV но пък аз точно обратно само там сипвам и съм доволен.На тръгване за морето заредих на OMV на цариградско до горе и минах към 600км и имаше за още.На тръгване от Бургас заредих на Лукойл малко под пълен и след тва трябваше да зареждам по пътя, за да се прибера до София.Да кажем че и 2та не са добри... кой е добър тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

абе от досегашния ми опит не само с тая кола мога да кажа че най добрата газ е тая на О5 ,ама за бензина много се двуумя .. нещо не съм доволен от никой ... за газта мога да кажа че разликата между о5 и омв е че с о5 на магистралата без да натискам много газта колата отива на 180-90 ако не се усетя ,а за същото с омв трябва да кривя тенекията под педала и пак не става :huh: ... само пари на вятъра ... айде утре като дойда в софия ,ще кажа колко разход съм дал и тогава ще се разбере от какво е - газта, колата или шофьора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Здравейте.Офф топик малко:Гледам всички се оплакват от OMV но пък аз точно обратно само там сипвам и съм доволен.На тръгване за морето заредих на OMV на цариградско до горе и минах към 600км и имаше за още.На тръгване от Бургас заредих на Лукойл малко под пълен и след тва трябваше да зареждам по пътя, за да се прибера до София.Да кажем че и 2та не са добри... кой е добър тогава?

за мен в БГ няма хубав бензин. :huh: но за сръвнение с лошите горива най-много ми харесва от ОМВ.мое мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


А ве хора в БГ доколкото знам има един вносител на нефтени продукти
и това е "Лукойл" всичко друго е долнопробна имитация на бензин и т.н. ,
вече за газ-та не знам но аз единсвения зоб който давам на моя звяр го
сипвам именно в "Лукойл"

П.С. Предишната си любов я зареждах единственно в "OMV" до момента
в който попаднах на воднист бензинец от "OMV"-то до Централния Затвор ;)
доста се мъчи колицата докато го изгори гадосията бях избеснял
и от тогава 3 години само "Лукойл"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Аз съм най доволен от OMV-бенза за сега ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Със сигурност кара6 неикономи4но. ;) Но разходът трябва да е по - малък.Д15б2 - газ 10/100 не съм стигал въпреки 4е не ми е въобще лек кракът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Със сигурност кара6 неикономи4но. ;) Но разходът трябва да е по - малък.

Д15б2 - газ 10/100 не съм стигал въпреки 4е не ми е въобще лек кракът.

Братле той е по тежък от нас и е 112 коня, тъй че се бъркаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

Днеска ходих в сервиза на "BOSH" и ми направиха пълна компютърна диагностика на двигателя.Казаха ми че двигателями е перфектен, както и ламбда сондата съ6то.Казаха ми и 4е катализатора не правел проблем,центровката ми била супер.Единствената причина която била за разхода ми, бил бензина. ;);) .Повече няма да стъпя в OMV.Моля препорачайте ми добра бензиностанция.ако може на територията на Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Днеска ходих в сервиза на "BOSH" и ми направиха пълна компютърна диагностика на двигателя.Казаха ми че двигателями е перфектен, както и ламбда сондата съ6то.Казаха ми и 4е катализатора не правел проблем,центровката ми била супер.Единствената причина която била за разхода ми, бил бензина. ;);) .Повече няма да стъпя в OMV.Моля препорачайте ми добра бензиностанция.ако може на територията на Варна.

Виж сега братле, аз го имах подобен на твоя проблем при старата ми кола - Пасат 90кс значи тая колица на къси растояния говорим за 4-5 км гореше 15-16 (зимата) и 11-12 (лятото) на 100 и аз като тебе ходих на тестове и всевъзможни проверки на всички компютри и незнам си к'во още, това което ми казаха накрая е че колата за толкова малко не може да загрее напълно и си карам на дръпнат смукач ;) .

Ако и ти си караш количката на къси разстояния това е ;) ,макар че японските колици супер бързо загряват пък и като малолитражка времето е още по-малко.

 

Следващия път като я караш забележи дали си влиза на работна температура и след какъв пробег от цялото разстояние ако е над половината на пътя имаш същия проблем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

Аз зареждам на "Лукойл", който е преди моста за Аспарухово и съм доволен. Нямам голям разход, а колата върви добре..., засега и си я ръчкам доста. А иначе пробвах и други бензиностанции, ама...

Редактирано от Venci

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

Аз зареждам на "Лукойл", който е преди моста за Аспарухово и съм доволен. Аз също зареждах там преди и през пролетта разхода ми стигна 13-14/100,почнах да зареждам на OMV и падна на 10/100.От 10 дни пак зареждам от този "Лукойл" и засега съм доволен-10/100,докато ме нагласят пак с брояча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

После като доидох тук във Варна отидох при MYAMOTO да ми регулира клапаните.

Аз що не те помня !!! Кога си идвал???С каква кола???Скоро реглажа на клапани не съм правил :D По въпроса с лошия бензин....Бенджи е прав.Измежду всички говна на пазара аз съм избрал OMV и ЕКО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Lookcho а като бърза6 за колко 4аса го прави6 до Сф !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ами не знам до колата е ... подозирам ,че ако карам малко побързо и няма трафик ( което си е късмет и не се случва лятото) може и за под 4 часа да стане ама точно колко не знам ,а и не бързам за никъде !!! ...вчера карах икономично :D за 4 и 20 със едно спиране за дозареждане и пак съм изхарчил нещо от сорта на 14/100 !!!! *бахти и икономията разхода расте :D не е истина ,ще се самоубеся и ще изчезна безкрайно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3


Виж сега братле, аз го имах подобен на твоя проблем при старата ми кола - Пасат 90кс значи тая колица на къси растояния говорим за 4-5 км гореше 15-16 (зимата) и 11-12 (лятото) на 100 и аз като тебе ходих на тестове и всевъзможни проверки на всички компютри и незнам си к'во още, това което ми казаха накрая е че колата за толкова малко не може да загрее напълно и си карам на дръпнат смукач !!! .
Ако и ти си караш количката на къси разстояния това е :D ,макар че японските колици супер бързо загряват пък и като малолитражка времето е още по-малко.

Следващия път като я караш забележи дали си влиза на работна температура и след какъв пробег от цялото разстояние ако е над половината на пътя имаш същия проблем :D



Заглеждал съм я кога загрява.До работа ми е около 5 км пътя.А съм забелязъл че си вдига стрелката до нормалното за около километър път + 1 светофар чакане.



После като доидох тук във Варна отидох при MYAMOTO да ми регулира клапаните.

Аз що не те помня :D Кога си идвал???С каква кола???Скоро реглажа на клапани не съм правил :D
По въпроса с лошия бензин....Бенджи е прав.Измежду всички говна на пазара аз съм избрал OMV и ЕКО :D

Ами не се ли намира6 зад пицариите "селена" и "акварел" в левски и не се ли казва6 дидо.Поне така ми казаха като ме пратиха да отида там.Колата е с габровска регистрация.Зелен металик.Хонда Сивик Д14А2 английския варянт.човека така ми каза че MYAMOTO ти е прякора.Може и аз да се баркам не6то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ами не се ли намира6 зад пицариите "селена" и "акварел" в левски и не се ли казва6 дидо.Поне така ми казаха като ме пратиха да отида там.Колата е с габровска регистрация.Зелен металик.Хонда Сивик Д14А2 английския варянт.човека така ми каза че MYAMOTO ти е прякора.Може и аз да се баркам не6то.

В грешка си !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bob

някой ще ми помогне ли :confused: ...карам колата от 5000 КМ .. не е много сервизирана е ,но ! ...:

Първо я карах в софия около 1000 КМ и там задръствания ,стояне на запален двигател пред блока ,много ръчкане и т.н. - колата ми даде около 11-12/100 ...викам си добре от мене е ,обаче после тръгнах и за два дни направих 1000 КМ извънградско ... карах със 140-170 по магистралите и със 120-140 по междуградските пътища(където е свободно) И колата ми показа :thumbs1: ... 13-14/100 95 от ОМВ ... стигнах във варна и веднага при Миамото ,който я огледаи ме прати на елкон да я поизмерят . Отидох и ония ми вика сонда ...хубаво смених я , прегледах си и газовото за да сменя на газ и да намаля разходите малко ... от тогава карам на газ ... отидох до софия и се върнах по 4 часа в посока не знам с колко съм карал , но не бързах , просто времето и пътя го позволяваха и този път беше по-добре , даде ми 13/100 ,но газ ...бахмамаму...кажете какво да правя ? че ще се побъркам ...аз ли карам не-икономично или какво ... в събота пътувам за софия и този път ще карам с 90 за да видя дали ще се промени нещо ,че така не издържам ,тука взеха да ми се подиграват разни мои роднини с рена и опели :lol:

GAS OT OPET I BENZIN 100 /KOJTO SIGURNO E 95 A 95 -92/OT OMV I NOV VUZDUSHEN FILTAR!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

GAS OT OPET I BENZIN 100 /KOJTO SIGURNO E 95 A 95 -92/OT OMV I NOV VUZDUSHEN FILTAR!!!!!

не е това ...пробвай пак :) , аз това го пробвах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе хондите не са икономични коли :) питайте Майната къв му е разхода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аз как тогава направих това лято (и то на 2 пъти, последователно) разход от 4.9/100 и то със CRX 130 конядеснячката му е майката, дзен и самоограничаване! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dido_dimov

На мен колицата ми е пак с двигател D16Z2 и в града прави около 11/100 разход. Навън пада на 8/100 на газ. На бензин още несъм имал смелост и пари да се пробвам.Веднъж след намеса в сервиз я докараха да гори по 22/100, но се оправи от едно неправилно завъртяно болтче.Над дросела. От тогава все тоя разход ми дава като зареждам на Шел ОМВ и Петрол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

ами не знам до колата е ... подозирам ,че ако карам малко побързо и няма трафик ( което си е късмет и не се случва лятото) може и за под 4 часа да стане ама точно колко не знам ,а и не бързам за никъде :) ...вчера карах икономично ;) за 4 и 20 със едно спиране за дозареждане и пак съм изхарчил нещо от сорта на 14/100 !!!! *бахти и икономията разхода расте :) не е истина ,ще се самоубеся и ще изчезна безкрайно

:D извинявам се ...но ... аз съм пробвал с мноооооооооого бързане .. газ до ламарината 160-170 на междуградски пътища ... колкото може на магистралата /по едно голямо надолнище дори над 200/ и под 4ч и 15 мин...не можах да сляза как го правиш? голям шофьор ;) Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

около 480км са от блока в софия до блока във варна ...120 средна ... 200км магистрали 150-160 ... а останалото със 130 където има празно , в населените места 70-90 (по-скоро 70) не мога да се насиля да падна 40-50 :) много голяма ми идва разликата ... и като има нещо за изпреварване все едно ми се почява червена лампа в главата , но съм страхлив и винаги изпреварвам на най-ниската възможна предавка и само ако пътя е много пуст насреща или директно без да намалям ако е чисто до хоризонта... ако ме натиска отзад мерцедес или нещо друго голямо да изпревари преди мен ,не му давам - да си чака реда :) ... в завоите не се намаля освен в 2-3 за които трябва да се падне на 80-90 и като се качваш/слизаш от софииската магистрала където при повече от 90 на жена ми и се повръща ... карам почти стъпил на осевата линия ,но когато има кола насреща се дърпам далече поне от 30м ........... и много късмет със трафика :D ...мм и забравих има един участък около умуртаг дето пътя е на вълни и там с повече от 120 колата започва да отлепя ;) и трябва да се внимава много ,ама е само около 5кмта тва е ;)а иначе какво не ти харесва на 4часа и 15 минути , аз не си го поставям за цел да стигна за 4 часа ,просто така се получава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

П.П. ако си карал със 160+ значи си докарал към 140-150 средна ? как си стигнал за повече от 3 часа и половина ? ... ...знам един дето със ЦРХ 160+ коня и много други екстри го направи за малко над 3 часа ,но втория път не успя ... пробвал се да влезе между два камиона за да се скрие от насрещен , но имал към 60км/ч разлика и се топал няколко пъти между тях ... добре си е човека ,но колата не го преживя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Аз по принцип зареждам на ОМV и сам много доволен за разлика от Лукойл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gruev

П.П. ако си карал със 160+ значи си докарал към 140-150 средна ? как си стигнал за повече от 3 часа и половина ? ... ...знам един дето със ЦРХ 160+ коня и много други екстри го направи за малко над 3 часа ,но втория път не успя ... пробвал се да влезе между два камиона за да се скрие от насрещен , но имал към 60км/ч разлика и се топал няколко пъти между тях ... добре си е човека ,но колата не го преживя

off kvo da vi kaja bratleta iaz imam problem sas razxoda ma ni6to...poglednete i ot drugata strana ..moqta botilka e 50 litra maxsimo a otivam na omv ili lukoil i na dvete benzinostancii sam zarejdal okolo 56 do 58 litra kajetemi kak stava tova kato maxsimo mi e 50l.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

off kvo da vi kaja bratleta iaz imam problem sas razxoda ma ni6to...poglednete i ot drugata strana ..moqta botilka e 50 litra maxsimo a otivam na omv ili lukoil i na dvete benzinostancii sam zarejdal okolo 56 do 58 litra kajetemi kak stava tova kato maxsimo mi e 50l.това сигурно е от различното налягане,с което вкарват гаста в бутилката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ако трябва да сме точни в бутилката винаги има 10-15% аванс под който газовото не дава достатъчно налягане за да храни двигателя и той започва да глъхне и да гасне та даже 50 литра не трябва да можеш да напълниш освен 1-вия път , но при мен проблема не е само на газ ,така че няма да е това :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

.............ако трябва да сме точни в бутилката винаги има 10-15% аванс под който газовото не дава достатъчно налягане за да храни двигателя и той започва да глъхне и да гасне.............

Ба*ти и при мен е така и е мнооо досадно при мен се изразява в невъзможноста

да достигна високи обороти и с течение на времето и км постоянно намаляват

рекорда ми е 1400-1500 карах 2-3 минути и вече започна да ми гасне, източих я

до край ама не го препоръчвам на никой щото за градско ОК ама за извън-градско

си е некъв ад последно като пътувах и оп до 2000 а това на 5-та са си 70-тина км/ч

и най ме нерви че тогаз имаше гас и пак ми го направи и след това заредих 5 литра по-малко

 

П.С. Ей кат забогатея какъв шут ше надам на т'ва АГУ че свет ке му се завие :angry:

 

:unsure: "....Ех мечти....." :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

 

.............ако трябва да сме точни в бутилката винаги има 10-15% аванс под който газовото не дава достатъчно налягане за да храни двигателя и той започва да глъхне и да гасне.............

Ба*ти и при мен е така и е мнооо досадно при мен се изразява в невъзможноста

да достигна високи обороти и с течение на времето и км постоянно намаляват

рекорда ми е 1400-1500 карах 2-3 минути и вече започна да ми гасне, източих я

до край ама не го препоръчвам на никой щото за градско ОК ама за извън-градско

си е некъв ад последно като пътувах и оп до 2000 а това на 5-та са си 70-тина км/ч

и най ме нерви че тогаз имаше гас и пак ми го направи и след това заредих 5 литра по-малко

 

П.С. Ей кат забогатея какъв шут ше надам на т'ва АГУ че свет ке му се завие :angry:

 

:unsure: "....Ех мечти....." :unsure:

точно това се случва като изпаднеш в резерва и колкото и да опитваш остават някви 10% да ти държат бутилката мокра ;)

.... ама както и да е ...сложих STP чистач за инжекция (ОМВ са обирджии ,16лв ама нямам време да търся сега по-евтино) и 60лв бензинец .... тръгнах да загрее колата и после пробвах нисък старт ,ама от ниски обороти ,без да мъча съединителя .. колата тръгна прилично ,но не велико ;) ...имах работа и покарах още 20 км спокойно до максимум 4К оборота и пробвах пак и направо отлетя ,, пускам съединителя на 1000 оборота и давам газ до дупка и колата тръгва горе-долу добре до 2500 , после почва да пили и отива на 7К ,зацепва и връща за малко 300 оборота и скача на 7500 - 2-ра газ и пак пили ,тоя път по-малко и после се изстрелва ... не мога да повярвам че тича така , май бая е била задръстена , сега ще видя колко ще харчи след като изхарча бензина утре на път за Варна ;) ..айде стискайте палци да е от задръстване , въпреки че не ми се вярва ;) , ще пиша утре вечер какъв е ефекта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

...сложих STP чистач за инжекция ОМВ са обирджии ,16лв......

Братле то ако беше само от запушени инжектори тя нямаше и да върви, щеше да си натискаш

а тя трудно да си поема, иначе след 100-тина км се осеща най яко ефекта от добавката,

аз ви казвам че ОМВ са мошенници ама не вярвате, в Лукойл е 13 кинта, Шел 14лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest лаик

Lookcho как мериш разхода, ако не е от пълен резервоар до пълен забрави, за газта незнам с това налягане как е. Аз като си взех моята и тръгвам да меря разход по стрелката - напълних до горе и на половината на индикатора меря .15/100 - Баф маа , но като измерих на цял резервоар си излезе нормално - 9.5/100 градско което за моята е нормално.Индикатора май е логаритмичен или нещо такова и лъже ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Lookcho как мериш разхода, ако не е от пълен резервоар до пълен забрави, за газта незнам с това налягане как е. Аз като си взех моята и тръгвам да меря разход по стрелката - напълних до горе и на половината на индикатора меря .15/100 - Баф маа , но като измерих на цял резервоар си излезе нормално - 9.5/100 градско което за моята е нормално.Индикатора май е логаритмичен или нещо такова и лъже ....

пълня само до горе ! не отчитам по стрелката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

По въпроса с лошия бензин....Бенджи е прав.Измежду всички говна на пазара аз съм избрал OMV и ЕКО :DАми не се ли намира6 зад пицариите "селена" и "акварел" в левски и не се ли казва6 дидо.Поне така ми казаха като ме пратиха да отида там.Колата е с габровска регистрация.Зелен металик.Хонда Сивик Д14А2 английския варянт.човека така ми каза че MYAMOTO ти е прякора.Може и аз да се баркам не6то. Еко-то за сега мисля че им е най-качествен бензина ама докога ще е това не се знае ;) А този майстор зад пицария Селена е друг Дидо,който много е в час....също като нашия Дидо(MYAMOTO)П.С.Обясни им бе Дидко каде ти се намира сервиза да не се бъркат друг път хората ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...