Jump to content
Go4y

преход от оранжеви към бели мигачи

Recommended Posts

здравейте, искам да попитам един въпрос като мисля че темата ще бъде полезна и на други освен мен :) става въпрос за сивик 6г хеч, а идеята ми е дали има вариант да сменя отзад оранжевите пластмаси на мигачите където са, с бели такива, а след това да се сложат оранжеви крушки? като погледнах ми се струва че са отделни от стопа и могат да се извадят само те и да се сменят, но не съм ги мъчил тъй като и не знам от къде мога да намеря бели евентуално... друг вариант който се сещам е да се избелят с нещо но ме съмнява да стане така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зазгледай тази тема: LinkМоже при Сивика да е аналогично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква ти е идеата.. задните мигачи да светят бяло като сложиш бели крушки ама оранжевите стъкалца като са оранжеви ?дали са като на прелуда :)

Редактирано от HCT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да точнио такава ми е идеята както да прелюда... въпросът е дали при сивика е така стопа(да се маха оранжевото) и дали мога да намеря бяло такова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както сам се заглеждал стъклото на 6та хеч с слешпено стъклото не е като на прелиуда.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мигача е едно цяло с целия стоп. И аз моите съм ги гледал, че и аз искам да ги правя нещо, я бели, я черни, и за това ще разгледам и аз темата, която колегата даде малко по нагоре. Успех! :xmas:п.п. Сега видях темата и мисля, че нашите не са така, както на прелюда :/

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те друг цвят се правят лесно - има спрейове, фолиа аз също съм мислел за червено фолио на мигача, но пък тогава ще свети червено а аз не искам :D

Редактирано от Go4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а добре да попитам тогава стоповете от фейслифта стават ли за преди фейслифта за 6 г хечбек става въпрос:rolleyes:

Редактирано от Go4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...