Jump to content
Guest Hronos

Завърнах се

Recommended Posts

Guest Hronos

Днес се прибрах от Германия,и миналата седмица заради това пропуснах сбирката в София.Никак не ми беще приятно но..........Доста интересни неща разгледах от света на Хонда.Видях и екземпляр от Жълтите Сивици само за Англия които са правени.Специалната ограничена серия.Забравих името.Е прибрах се с немска кола,но доста интересен екземпляр,все пак. 2.5-24v/192к.с. На най малкото им купе.Беше поръчка.Някой сигурно ще се сетят,да не пиша марката тук.Доста са почна ли да наблягат на Японки.И Хонди по често от преди засичах.От Януари не бях ходил че жена ми е тука в момента.Един от новите Прелюди го разгледах доста обстойно.Но пак е с 2.0л.мотор.А и 92-95г по ми харесват нещо.Аз имам търпение и ще го намеря моя прелюд,все някога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Предполагам говориш за Jordan Honda VTi :blink: (скивайте ТУК) Специално юбилейно издание на Civic VTi (EK4) 6-а генерация Хечбек 3 врати, правен единствено и само за Англия през 1999-а година :dry: по случай успешния сезон (1999-а) година на някогашния отбор във Формула 1 "Jordan Mugen-Honda" - две спечелени състезания с Х.Х. Френцен :D (Франция и Италия).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Точно така.10х. Много итересен модел е т,ва и на яве изглежда уникално.Ако можех да се сдобия с един такъв екземпляр.Това е нещо като "Carlos Sainz Edition" на Toyota.На рали България мой приятел старира за първи старт с такава Toyota -рали версия подготвена в Германия.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Е прибрах се с немска кола,но доста интересен екземпляр,все пак. 2.5-24v/192к.с. На най малкото им купе.Беше поръчка.Някой сигурно ще се сетят,да не пиша марката тук.

Е как няма се сетя уе - BMW 3-er E36 купе :blink::D , нали ;) Кажи как се движат цените на Lude 4g в DE -по-специално 2.3 версията :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

И са кво?Бавария си зел?3-ка купе или?Аре днес на божурище ако имаш време, че ми е интересно да скивам как върви :blink: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Баварията не е за мен Парадокс.Поръчка беше,за един полицай,но ще я закарам на божурище Споко.Само да се оправят мита и регистрации.А с този мотор Прелюдка още не съм открил.Щах да съм я купил вече,ако и беха добри парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...