Jump to content
paRADOx

Месечна среща - София

Recommended Posts

Да, ама пак не се оправих. Не знам, може да сте ми били много близо, обаче не ви намерих. Ако от мястото на срещата се вижда улицата даже може да сте ме видели :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: :blink: :blink: :blink: Човек, ти ме разсипа! Ако караш по тази голяма, широка улица стигаш точно до 1 голяма площадка, така да се каже, на която през средата има бордюр. Накрая е dead end, демек няма накъде да е иде. Сигурен ли си, че си бил в правилният квартал? И кара ли и след завоя, или си бил пред предният вход на Булгарплод?п.с. Ако си от Младост или близък квартал, др месец може да ходим заедно :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като има хора, които не са могли да намерят уреченото място, няма да се лошо следващият път да се съберат всички, които ще ходят за първи път някъде и някой да ги заведе. Например на ЕКО-то на 4км... това няма как някой да го обърка. Някой просто ще мине да ги "вземе" и ще ги заведе до мястото на срещата (все на някой ще му е на път).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те разсипа, та, неориентиран съм си какво да направя.Идвам от Горубляне, подминавам Лидъла и завивам на улицата на /Булгарплода/борсата, минавам улицата и нищо не скивах и айде на последния светофар нагоре/наляво/ и направих две врътки и се отказах, сега не мога да схвана, следващия път ще се разберем с тебе или с който иска да се чакаме някъде по трасето и да ме заведете и тогава може да се хвана за главата, колко съм застрелян, ама това е друг въпро:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми. В следващата тема, ще напиша къде ще чакам хората, които идват за първи път и ще ви взема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d.pavlovq , Колега объркал си просто борсите, ти си отишъл на борсата в Дружба, а не на борсата в Слатина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за 18ти декември и много добра... Аз уговарях пичове от JDM за среща и говорих точно за тази дата, ако нещо излезе тук, ще им кажа направо да се обединим всички :Д в смисъл, те са около 5 човека обаче не съм сигурен колко от тях са с Хонда, ама няма да е проблем ако има 1-2 други японки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае сори за офф-а ама гледах снимките еклипса случаино ли беше там или е на някой фен от форума или просто аз го баркам с един друг ?? сори пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...