Jump to content
nastezatelq

Питане за приятели във Facebook

Recommended Posts

Колеги и колежки ,въпроса ми е може ли да се скрие даден човек от приятели(без да се премахва)и да не се вижда от моите приятели.Все си мисля че ще има някаква вратичка ,ако някои знае ще съм му много благодарен да ми сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има! На някой от постовете на въпросния човек, цъкаш на стрелкичката горе в дясно на поста и избираш 'unsubscribe from Xxxx'. Ако си с по-стара версия на ФБ- 'Hide all from Xxxx' (От хиксчето пак горе в дясно на поста).:)ЕДИТ: Грешно съм прочел въпроса, не се сещам за начин, който да крие определени хора от френд листа.ЕДИТ2: Пробвай това http://romcartridge.blogspot.com/2010/05/how-to-hide-your-list-of-friends-on.html :)

Редактирано от Dimiter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса на човека е друг ;) а дали никой друг освен него да вижда , че е приятел с някого :) До колкото ми е известно на мен - не :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От настройките на профила ми има опция да скрия всички,но аз искам да скрия даден човек да не се вижда,че ми е в приятели само аз да знам че е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не имам си една приятелка,ама с бившата почнахме да се търсим пак :unsure: и така,надявах се че може да се направи нещо по въпроса и затова се обърнах към вас.

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори съм си скрила всички приятели да не са видими за останалите, освен мен ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както е направила " his " е най добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори съм си скрила всички приятели да не са видими за останалите, освен мен ;):P

ами ако и гаджето ти е в твоите приятели кво праим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 1 човек няма как да скриеш от списъка. Както ти казаха, можеш да скриеш всички приятели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да настроиш нещата така, че определени хора да не ти виждат приятелите. Например можеш да настроиш настоящата ти приятелка да не вижда кои са ти в списъка и готово. Не ми е работа да се бъркам, а и не очаквам да ме послушаш, но искам да отбележа, че постъпваш нечестно и неприсъщо за един мъж на място.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не ме разбирайте погрешно не изневерявам на приятелката си,и се надявам и да не го направя,знам че мога да си настроя профила приятелката ми да не ми вижда приятелите,но така ще стане още по голяма интрига.Затова ще постъпя като мъж на място,изтривам и профила,спирам всякакви взаимоотношения с нея и я забравям(на бившата де).п.п.Темата мисля че вече може да се заключи/изтрие.Поздрави Редактирано от nastezatelq
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...