Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, при смяната на гумите днес се оказа, че единия маншон е заминал. От два дни обикалям по магазините за авточасти и никъде нямат ... продават се само универсални силиконови, които ставали на всичко. Става дума за Сивик 6та генерация хеч. Някой има ли идея от къде мога да купя такъв маншон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маншона на карето ли колега скоро го сменях около 12лв беше но искаха стария за размерите ако искаш мога да го замеря утре и да ти ги пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е на универсалния?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се намират и такива в България, ще е още по-лесно.http://www.youtube.com/watch?v=i0bUHxlbBuE&feature=related

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми това като го гледам е обикновен универсален маншон. Тия, къде си ги купувам от тука се слагат по същия начин. Само тоя пич от клипа що разкости за едно каре половината окачване :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират се, нали аз съм с такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен универсални, трябва да са и еластични. На доста коли съм слагал такива, не се е оплакал никой още. А човека на клипа си свали каквото трябва.

Редактирано от Off Beat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си купих за модела и след 3000км приключиха.След това си взех универсални и работата заспа вече 2 години.Същата работа стана и с маншоните на рейката тъка че да живее силикона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен универсални, трябва да са и еластични. На доста коли съм слагал такива, не се е оплакал никой още. А човека на клипа си свали каквото трябва.

 

Той човека свали и спирачките сигурно пречат ама карай иначе слагай смело универсални каратПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, ще сложа унверсални в такъв случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заговаряйки за маншони...някой знае ли колко струва маншона на полуоската, излезе че съм го скъсалПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 12-13 лева мисля.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не е повече от 15лв в най - лошия случай даже с него вървят скоби и тубичка грес аз си в зимах преди време

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...