Jump to content
HCT

Споилер 6та

Recommended Posts

Здравейте знам,че имаше една тема с вдигането на споилера на 6та хеч , но немога да я намеря малко хелп ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодариа ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E тва вече е high-tech технология. Дай малко подробности как е направено. Страхотно си го направил! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, т'ва е много яко! Прекрасна идея според мен и стои много добре!А това автоматичното вече е някаква наподобяваща Бугати изрудия :blink::ph34r::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми идеята беше да е автоматично, но така и не го довърших.Системата е с 2 пенвматични цилиндъра. Към 4-те болта на крилото са монтирани панти, към задните 2 са закачени цилиндрите. Първоначално за налягане използвах стара машинка от централно на мерцедес, но в последствие го замених с компресор за гуми (12лв от метро). За клапани съм използвал 4бр. за газова инсталация. Към момента имам един спукан маркуч в системата и седи само за красота :).Основен недостатък, е че пантите тропат малко и това ме дразни, но се свиква.Ако някой тръгне да си прави подобно нещо, ще го посъветва да използва вакум вместо налягане (по-лесно се контролира) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...