Jump to content
Димитър Коев

Новата ми любов :P

Recommended Posts

Честито колега,само безаварийни.Какъв чип и сложи,колко ти струва,колко ти е сега разхода на гориво и какъв ти беше без чипа?Питам защото карам ЦРВ с този двигател и смятам да слгам и аз такъв чип.Поздрави

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти се опитвам да отговоря и два пъти ми спира тока! :ranting: Чипа е от българското представителство на http://www.digitaltuning.ch/ - демек от http://www.digitaltuning.bg/Адски съм доволен защото няма побългаряване и гаражни изпълнения. Софта на колата се сваля, изпраща се до Швейцария и след 2-3 часа от там връщат моднатия софт заключен за конкретното ЕКУ. Предполагам, че така се предпазват от некоректни предтсавители, които плащат за една кола, а после слагат софта на 20.Цената до НГ е 612 лв. (с 30% отстъпка), а по принцип е 875 лв.За разхода още не мога да кажа, защото съм минал само 600 км. (400 извънградско и 200 градско) и резервоара не ще да се изпразни до толкова че да го допълня и да засека. :DПо официални данни би трябвало да падне с 0,8-1,0 л/100 км, АКО не си промениш стила на шофиране. Лошото е че новите възможности те предразполагат да ги ползваш. :DСлед чипа вече не мога да смачкам педала до ламарината, aко съм на втора, защото гумите не могат да захапят и VSA системата се включва. :DЧовека в софийското представителство (не знам дали е служител или собственик) кара като твоето CRV с такъв чип. До колкото знам обаче за CRV-то настройките са малко по-различни заради различното тегло (с цел да се опази съединителя).Това е като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...