Jump to content
petkoo

няколко въпроса по подръжката на Сивик 1.3 16в 5г.

Recommended Posts

Предстои ми смяна на ангренажен ремък, шарнири,тампони на кормилната щанга накладки и масло. Ако ги е сменял някой нека каже кви пари варвят и какви марки са най удачни като цена и качество. Също и с какво масло се кара този модел. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм си взел ремък Сън и Ролка ГМБ за 70 лв двете, но имах 30%ОТСТЪПКА. Шарнири не съм сменял, тампони смених големите от зад и малките на носачите отпред. Големите ми струваха 50 лв двата а за отпред 40 лв 4-те. Да кажа, че не са оригинални, защото заедно със смяната ми излезна колкото оригиналните тампони без работата. Другото, което съм сменил по окачването е кормилен накрайник и горен десен носач. За маслото вече е въпрос на финанси, кой каквото може да си позволи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли други отзиви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Aнгренажен ремъкС какъв агренажен ремък сте?На мен за D16B6 за смяна на ангренажен ремък с ролка и другите 3 ремъка ми взеха около - 230 лв. Ангренажният ремък и ролката струваха към 100-110 лв., за марка трябва да проверя.Масло много зависи какво ще сложиш. Ако търсиш по-евтин вариант 4 литра Repsol е към 50 лв. Филтъра е към 15 лв., въздушен филтър - 15 лв., нов антифриз - 40 лв. При теб едва ли ще е по-скъпо. За тампони и шарнири нямам информация, но слагай качествени части. Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...