Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да си пастирам колата защото има малко забележки.Въпросът ми е да се опитам ли сам или да ида при "професионалисти".Не ми се дават чак толкоз пари.Може ли да ми препоръчате някаква паста.Има едни където са със цветове(какъвто цвят ти е колата такава си взимаш 10 лв.) Или няква по специална.Ще кажете зависи колко ти е надрана колата.Не е много но искам да я пастирам за блясък а не заради драскотините.Трябва ли ми някаква специална кърпа за процедурата или ако има някакви тънкости ще съм много благодарен да ги споделите.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да го направиш сам след това трябва пак да идеш при професионалисти а за тези пасти по добре отиди на автомифка:rolleyes:3 номера на 3М гъби, кърпи и труд защо ти се струва скъпо,,нормална цена около 100 лв

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега знам че е около 100 лв. Все пак не са малко пари.Но за качество може и да ги дам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега знам че е около 100 лв. Все пак не са малко пари.Но за качество може и да ги дам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: :blink: :blink: 100 лева В Стара Загора е по 50 :huh: лично мнение вземаш една паста и почваш яко на рака :ph34r: аз работя по мивки и да ти кажа ако не е познат ще те мине през пръсти !Моята кола сам си я пастирах и съм супер доволен от резултата !! :cool: :cool: :cool: мога снимки да ти покажа но незнам как се качват :lol: :lol: и още нещо след 5-6 max 10 измивания с безконтактно и няма и помен от паста :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vatoo,майна ,по-добре ги дай сега кинтите на човек дето знае кво прави ,че после първо и през бояджия може да трябва да минеш преди професионалното пастиране след твоята намеса!Слушай кво ти казвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои пастирал ли си е колата в Автомивка на бензиностанция "Еко" да сподели впечатление ? Цената също ме интересува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това се прави само при бояджия и качествено ПОЛИРАНЕ отнема един ден,,това с автомивки пастиране го изключете като вариант пари на вятъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купувам пасти, апликатор и хубава микрофибърна кърпа, след което пастирам на ръка и боята става като нова. Ползвам 2 номера на 3М - за 3 нямам нерви. Изцяло на ръка съм си възстановявал матирал лак, след като на една автомивка с четки й спря водата докато миеше, но четките продължиха...Честно казано няма да дам 100лв някъде пастиране, защото точно след 1 година колата пак има нови малки драскотини, мат от лайна от птици, капки смола и всякакви други лайна и отново е за пастиране. За 3г трябваше да съм дал 300лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях купил и машина за пастиране и полиране ексцентрик за 50лв,пасти кърпи и темподобни -пробвах се 2 пъти ,ама стига толкова -хем не ми харесва като цяло резултата хем хабя материали за доста пари ,за всяка работа си има хора дето да я свършат като хората ,разбира се на съответната цена.Пък и кефа цена няма дето се вика-да се огледаш в боята на колата си като в огледало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре ходи, а не се прави на майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пастирал съм доста коли и да ти кажа сега не ми се хваща да си пастирам даже моята :lol:Не е нищо сложно, но щом ти е за първи път и ще се мъчиш на ръка - направо не се хващай!А пък ако толкова ти се иска си намери отнякъде да ползваш една машина, отиди в един магазин за бои и си купи истинска паста, а не от тези дето ги продават по хипермаркетите, купи си една нова гъба - струва десетина лева, купи си и една ролка хартиено тиксо, за да облепиш пластмасовите детайли, понеже се надират от едрата паста и остават бели за винаги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...