Jump to content
batko777

Проблем с газов-инжекцион

Recommended Posts

Колеги светва ми чека, когато карам извън града на газ.Ходих да говоря с газаджиите ,казаха ,че е бедна смес и вече 2 пъти ми дигат газта и става по зле,светва по често и харчи повече.Газовия инжекцион е на 1 месец.Газаджиите казаха ,че остава последния вариант ,който е да им я оставя за 3-4 дена за режат от паметта на компа ,да не дава тая грешка... а когато светне чека , почва да харчи доста повече и става много мудна,почва да придърпва като не я зоря и не върви въобще.Дайте някви идея какво да правя... мислех да отида да ми върнат гъзта поне да харчи по малко..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква марка ГИ си?Отиди на читав сервиз. Чек-а не трябва да свети!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Бедна им е сместа още от утробата не им е достигало кислород и сега виждаш какви са последствията!Кажи им да ръгнат една чушка в компа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как те съветват и барникат наслуки, да не си посмял да си оставиш колата при тях за 3-4 дни...мога да ти кажа какво ще правят. Ще си правят експерименти с нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега смени си свещите задължително с тези който са точно за твоя модел.Огледаи си колата дали е стоковица или някой нещо да не е добавял.Смени си масло филтри.Огледай си ауспуха има ли няма ли катализатор, здрав ли е....и чак тогава...и не на последно място смени си газаджиите!3-4 дни защо толкова много да няма да и баят на тая кола...ааа изчисти си дроселовата клапа

Редактирано от Кирето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега свещите съм ги сменил,отдолу гърнетата са нови,филтрите и маслото са на около 6к .Газовия инжекцион мисля ,че беше "Pro gas" ( турски изпарител,турска сонда,италиански дюзи).Питаха ме коя година ми е колата и като разбраха ,че е 93 се отказаха въобще да гледат компа на колата,закачат компа само на газовото! И в момента са я увеличили на максимум,викат дюзите са на ръба,не могат да пускат повече газ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си PRINS VSI ако не компромиса е брц ама не от старите им системи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не смятам да давам още пари,достатъчно се изръсих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега ако не е таина колко ти струва всичко и при кой го прави кои си остави ръцете? огледаи си дали катализатора ти е на мястото и си смени филтура ако е стар (въздушния) Казвам го защото примерно моята хонда е с 2 кислородни сензора и единия е боднат на катализатора ако го махна ще ми светне чека и после няма оправия :)Може и при тебе да има некаф такъв филм знам ли на Елкон ходи ли може да ти има нещо по тоците

Редактирано от Кирето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямам катализатор,дадох 850лв за газта просто защото неразполагах с повече.Газта съм я слагал в един сервиз срещу Алати (Пловдив)незнам как се казва сервиза,просто всички ги хвалят и при тях винаги има коли затова отидох при тях ама уви аз не съм доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...