Jump to content
KaJluTaPkO

Проблем

Recommended Posts

Привет колеги :)Проблема е следния При студена кола като тръгвам на полусаединител колата почва да подскача когато загрее този проблем го нямаако някои се е изправял пред такъв проблем да споделиколицата е сивик д15б7 енджин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или поизносен съединител,но по вероятно е да са ти тръгнали предните амортесиори,нека и другите кажат какво мислят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за амортисьорите, все едно не сме го чули....Колега и аз го имам същото притрисане на студен мотор, а понякога и на загрял. За мен това е отслабнали пружини на притискатела и за това съединитела "подскача" при зацепване.

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така понякога го имам този проблем и съм 100000% сигурен че е от заминаващия си диск :) а това за амортисьорите става когато направи старт(гумите когато превъртят на едно място) поне при мен е така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги да не отварям нова тема искам да попитам за скоростната кутия, по някой път като включвам 3-та ми прехарква, трябва да върна и пак , от какво може да е ? само на 3та ми го прави :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги :)Проблема е следния При студена кола като тръгвам на полусаединител колата почва да подскача когато загрее този проблем го нямаако някои се е изправял пред такъв проблем да споделиколицата е сивик д15б7 енджин ;)

Абсолютно същия филм е и при мен градскиДруги мнения.... дали наистина е съединител за смяна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте пичове споделете да знаем как да се приготвим психически и финансово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скивайте си и тампона, детоя държи да не е омекнал. Ако не- притистакеля е почнал да си отива. Решението е по-леко тръгване и готово. Е после и нов к-т съединител. Но ако е износен въпросния тампон зад мотора го прави това и като дадеш газ и мотора подскача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря barsi :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сединителя чадооо, е за църквата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...