Jump to content
wilaonan

разместен волан при смяна на рейка

Recommended Posts

Здравейте,сменях си хидравличната рейка на Cr-V 2000 г.след монтажа волана ми не остана в хоризонтално положение,има ли начин да се регулира без да демонтирам рейката и да намествамшлиците които свързват рейкат и карето на кормилния прътБлагодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А реглаж на ходова част направили ?да видим и другите какво ще кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начин, отиваш на реглаж, хората ти правят реглажа и ти оставят волана както трябва да е, и не се кахъриш ;)п.с. НЕ пипаш нищо по кормилния прът, при реглажа ще ти настроят волана.п.с. 2 Ама вземи си попълни профила, да те насочат хората къде да идеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, и на мен ми дойде първо това като идея,но ми се струва че отклонението е достаи няма да може да се коригира от накрайниците,въпреки всичко днес първо от там ще мина.Приемам забележката за профила, благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мибаваш задължително реглаж. ако нема достатъчно място ще извадиш волана и ще си го преместиш. тва е най-лесно, но първо на реглаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е като се сваля рейката да се запомни в какво положение е била и при монтажа да се монтира пак в същото положение /до колкото е възможно де/. Реглажа на предницата е хубаво да минеш /ако не е и задължително даже/. При реглажа могат да ти нагласят волана в централно положение /чрез външните накрайници/ но не могат да ти нагласят рейката така че при централно положение на волана тя да е в нулево положение ако мога така да се изразя /да не е навита в някоя от посоките/. Това може да стане само ако се свали рейката, нагласи се в средно положение и тогава се монтира. Успех.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...