Jump to content
buleka vti

Не реагира при подаване на газ

Recommended Posts

Искам да попитам от какво може да е следното нещо?Вече 4-5 пъти за един месец ми се случва както си спускам на 3-та или на 4-та скорост с отнета газ и при леко натискане на педала на газта колата първоначално не реагира......натискам но все едно продължавам да спускам на скорост без газ.И изведнъж както продължавам да натискам газта придръпва(ако може така да се каже) и си тръгва нормално.Всичко това става за не повече от секунда.Всичко е ново по колата и я карам вече година време без никакви проблеми.Възможно ли е да е от гориво или се е зацапал потенциометъра на дроселовата клапа за свободният ход(ако има изобщо такова нещо при Хонда) :rolleyes: просто при други марки съм имал проблем с това и по пътя на логиката питам дали може да е от него или какво друго може да е :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам от какво може да е следното нещо?Вече 4-5 пъти за един месец ми се случва както си спускам на 3-та или на 4-та скорост с отнета газ и при леко натискане на педала на газта колата първоначално не реагира......натискам но все едно продължавам да спускам на скорост без газ.И изведнъж както продължавам да натискам газта придръпва(ако може така да се каже) и си тръгва нормално.Всичко това става за не повече от секунда.Всичко е ново по колата и я карам вече година време без никакви проблеми.Възможно ли е да е от гориво или се е зацапал потенциометъра на дроселовата клапа за свободният ход(ако има изобщо такова нещо при Хонда) :rolleyes: просто при други марки съм имал проблем с това и по пътя на логиката питам дали може да е от него или какво друго може да е :huh:

Фене когато спускаш на скорост без газ, всички двигатели на Хонда изгасват, а ти като и подадеш газ го запалваш и усещаш това придърпване, опитай следното засили я и я остави на скорост без да буташ газта, когато почне са намалява и падне на около 1500 оборота ще осетиш същото придърпване защото тя сама ще си запали двигателя, всичко си е на ред не се шашкаи, и мн безаварини километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря явно бия тъпана без да има причина :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...