Jump to content
hondacrv

Допитване-Хонда ЦР-В 2007 година

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума и ако имам някаква грешка със публикацията моля да ме извините. От година и нещо съм притежател на Хонда ЦР-В 2007 година ,от която съм много доволен, но от скоро при тръгване от място, а по някои път като намялям и завивам примерно към гаража, започна да издава някакъв странен звук , който немога да разбера от какво е, все едно скърца нещо .Според мен идва някъде от предницата , най вече при завиване като тръгна, затова ви моля ако някой е имал такъв проблем да ми кайе какво е.Другото,което искам да ви питам е, къде се намира горивния филтър, тъй като нямам възможност да отида скоро в ХОНДА.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, мисля че звука идва от задния диференциал. Сменяш маслото със специално на Хонда и се оправя. Моята кола го направи още на 15000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, мисля че звука идва от задния диференциал. Сменяш маслото със специално на Хонда и се оправя. Моята кола го направи още на 15000 км.

Да от това наи често се получава,правилно те е опътил колегата,но е възможно и някое шарнирче да го издава тоя звук! А филтъра мисля че ти се намира до резервоара някъде и маи ще трябва в оторизиран сервиз да се направи смяната,ето схема! Номер 5 е филтъра!http://www.hondapartsnow.com/Page_Product/PartDetail.aspx?catalogID=76&productID=7&yearID=38&doorID=3&gradeID=457&areaID=2&transmissionID=7&originID=-1&colorLabelIDs=-1&colorLabelID=-1&sectionID=5&idAndImageID=14720%20947669&isBigPicture=False&pageName=Fuel%20Tank%20%28KA%29%20%28KC%29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за помощта, ще проверя тези възможности и ще ви уведомя как са нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ви кажа, че открих проблема и се оказа доста дребен отколкото предболагах, беше в предната лява накладка, която смених и трябваше да смажа детайлите по машинката

Редактирано от hondacrv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...