Jump to content
viliareal

Мухъл в купето

Recommended Posts

Колеги не знам как, но имам мухъл при шибедаха, може би някой път не съм го затворил добре и е влезнало вода и сега гледам, че са очнали да избиват едни гадни черни петна по края, но основния проблем е миризмата на мухъл :( Дайте някаква идея с какво да напръскам и другия ми въпрос е има ли начин като отварям шибедаха кората под него да не отива и тя назад, за да мога да я напръскам отгоре. Предварително Ви благодаря.Модела е CIVIC SHUTTLE.

Редактирано от viliareal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега разбери първо защо задържа вода дали уплътнението пропуска или са запушени маркучите които отвеждат попадналата там вода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за толкова години не може поне малко да не пропускат оплътненията ,по вероятно е маркучите за изтичане да са пълни с боклуци и листа.p.s.за мухала си вземи от някоя битова химия саво за мухъл , но внимавай как и къде пръскаш защото съдържа белина и някилко часа колата трябва да се проветрява не е желателно да кара.

Редактирано от i4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо подсуши добре, макар че е трудно сега. После си прочисти отводнителната система. И при хубав ден, я остави отворена, да се проветрява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяснете му на човека как да си отпуши дренажите на шибидаха - може да знае :unsure:

След дренажирането направи опит с много вода и виж дали ще се подлее от някъде, ако подлее на местата около шибидаха си купи оплътнение - ново не струва милиони ;)

След смяната му пак тест - и вече като си сигурен че не подлива гледай да изсушиш тавана и така ще изчезне миризмата.

За мухала недей с тея белини по скоро една гъба за миене на чинии и малко веро и си ти.

Надявам се да съм бил полезен. Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...