Jump to content
H22_turbo_Vtec

Ще слагам Газ на прелюда

Recommended Posts

Прелюда е 5ца.Колебая се къде да поставя бутилката.газътджията каза, че ако сложим такава на мястото на рез. гума(което е моето желание) щяла да стърчи много понеже мястото било плитко.Проблема е че няма налична бутилка да види моя човек как стои.И другия проблем е, че не съм в бг за да преценя на място.Ако някой има снимка как изглежда бутилката в багажника на 5цата ви, ще съм благодарен ако споделите.Може и от другите модели с нормални бутилки.Искам да придобия представа кое как стои.Мнения и препоръки приемам всякакви.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда е 5ца.Колебая се къде да поставя бутилката.газътджията каза, че ако сложим такава на мястото на рез. гума(което е моето желание) щяла да стърчи много понеже мястото било плитко.Проблема е че няма налична бутилка да види моя човек как стои.И другия проблем е, че не съм в бг за да преценя на място.Ако някой има снимка как изглежда бутилката в багажника на 5цата ви, ще съм благодарен ако споделите.Може и от другите модели с нормални бутилки.Искам да придобия представа кое как стои.Мнения и препоръки приемам всякакви.

клега,не слагай бутилка на мястото на резервната гума, недай си боже някой те удари силно отзад и става страшно.това е моя съвет.има най-различни бутилки,иди в някой оборудван магазин и си избери,но там не слагай.сложи си някоя малка бутилка,тип пура,зад гърба на задната седалка и ще е добре според мен. Редактирано от Araba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...