Jump to content
TG fan

Работа в чужбина

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Днес получих предложение за работа в една голяма компания-Unilever PLC, за Англия, като това което ме озадачи е факта че ми предлагат висока заплата и добри условия за работа без да са ми провели истинско интервю(попълних онлайн форма за интервю в текстови формат, реално дори не са разговаряли с мен), като са ми изпратили дори и договор за работа(4 годишен) който трябва да им изпратя подписан и сканиран.Моля ако има някой който да има наблюдения над тази компания или е работил в чужбина чрез такъв договор/кореспонденция да сподели опит, защото всичко изглежда твърде хубаво да за няма някоя скрита уловка или гадостПубликувано изображение, поне не видях никъде да ми искат банкови сметки, такси или каквито и да било пари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юниливър по принцип са сериозна компания ... Имат офис в България ...Собственици са на брандовете на Рексона, Доместос,АХЕ,Циф и много други.Мой приятел работи за тях в България и е много доволен висока заплата, допълнителни социални придобивки и т.н. Само не знам защо така без интервю без нищо ... малко ми е подозрително,ама може и нищо да няма.Няма ли някакъв посочен телефон или мейл на някой от отдела им за човешки ресурси да попиташ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУК има някакво инфо за компанията, макар и старо. Гледам държат доста силни марки. Поздрави.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юниливър по принцип са сериозна компания ... Имат офис в България ...Собственици са на брандовете на Рексона, Доместос,АХЕ,Циф и много други.Мой приятел работи за тях в България и е много доволен висока заплата, допълнителни социални придобивки и т.н. Само не знам защо така без интервю без нищо ... малко ми е подозрително,ама може и нищо да няма.Няма ли някакъв посочен телефон или мейл на някой от отдела им за човешки ресурси да попиташ?

Мейла с договора ми е именно от мениджъра на чов. ресурси, в сайта на фирмата съвпадат данните, но все пак ми се видя странно това , че няма интервю по скайп например.А по-интересното е , че на сайта не излиза българско представителство, нито пък в гоогле... Редактирано от TG fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза като напишеш Юниливър България на български ... Ами не знам ако искаш напиши един мейл с уточняващи въпроси ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах, та ще видим, ако някой има опит с подобни случаи нека сподели, сигурен съм , че ще е от голяма полза за всички колегиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да се свържа с българското представителство и те ми казаха, че не знаят за това нещо, като ми казаха че практиката е да се провежда минимум телефонно интервю на заключителната фаза на проучването на кандидата, така че колеги, бъдете много внимателни и не се лъжете от големи обещания и цифри, а мислете и разсъждавайте трезво , за да избегнете такива измамници!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...