Jump to content
Bob Sungera

Генерация от EK4 на ЕК3

Recommended Posts

Някой има ли идея дали на Д серрите гърнетата са заменяеми за различните мотори. Въпроса ми е дали мога да сложа е тва в линка долу на 1,5 ЕК3 http://www.2dehands.be/auto-onderdelen-accessoires/autoaccessoires/uitlaten/uitlaatlijn-civic-1-6vti-104401063.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, но без изпускателният колектор. Като гледам тоя е за Б серия, а ти си с Д серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, но без изпускателният колектор. Като гледам тоя е за Б серия, а ти си с Д серия.

ами пише че е стоял на Сивик 99 - тоест Д серия и че не е на опрделена марка а е правен по поръчка което би обяснило по странната му форма. Ама по принцип май става а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: взимай го тогава, щом си си отговорил сам и не слушаш кво ти обясняват хората, които знаят за какво става въпрос, а не си правят тъпи заключения последвали след още по-тъпа логика !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че е бил на сивик 99-та не значи че този сивик не може да е бил Б-серия Публикувано изображение

Има разлика дали колектора е за Д или Б серия. А гърнетата разбира се че може да се заменят Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..."heeft onder honda civic hatcbak 1.6 vti bouwjaar 99"...това пише накрая. 1.6 VTI значи Б серия, или поне аз така знам :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...