Jump to content
Ivaylo.Goranov

Искам да си закупя Honda Civic , но..

Recommended Posts

Здравейте приятели. Предстои ми покупка на първи автомобил мой, разбирате ме какво имам предвит (не колата на тати).Много ми харесва като цяло Honda Civic, но сигурно и Вие добре знаете, че се носи славата, че на подобен тип японски автомобили частите им са изключително скъпи, което от своя страна идва извода, че и поддражката им е скъпа.Казват - здрави са, но дойде ли време за ремонт ... Кажете ми плюсове и минуси :) Без да ми пестите абсолютно нищо. Кой двигател е най-добър, здрав (не искам много мощно)

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледай из форума, отгоре има търсачка. според мен хонда сивик 5 генерация, 1,5-90 коня е за тебе. има хиляди теми по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения подръжката е нещо средно между БМВ и Фолксваген. Тоест, ако приемем БМВ частите за скъпи, а на Фолксваген евтини, значи Хонда ще е някъде посредата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казват - здрави са, но дойде ли време за ремонт ... Кажете ми плюсове и минуси :) Без да ми пестите абсолютно нищо. Кой двигател е най-добър, здрав (не искам много мощно)

Митове и легенди, особено пък за Сивик. Колега като начало използвай търсачката има много ама много изписано по темата в форума. Не е лошо да кажеш към коя генерация си се насочил 4,5,6-та ,седан,хеч,купе,комби Сивика кипи от разнообразие, така че бъди по-конкретен за да може да те насочим правилно :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично , но ако си направиш труда да потърсиш ще намериш доста инфо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...