Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, от доста време Хондата трудно пали сутрин или по точно когато е студен двигателя.Върти 5-6 пъти и тогава, но днес изобщо не запали, въртя, въртя и накрая и акумулатора отиде.Та въпроса ми е дали причината за това е от акумулатора или може да има и друго, тъй като до сега е палила, но пък сега стана по-студено и незнам дали не си е заминала батерията.Възможно ли е да е безнинова помпа, макар,че като завъртя и се чува, че качва, но сега като умря акумулатора и нея не я чувам.Моля за съвет от Пловдив съм, колата е д14а4.Ако някой може да реагира своевременно да пише, че днес ми е почивен ден, но утре съм на работа и незнам с какво ще ходя, ако е от акумулатора да ходя да купувам и да си решавам проблема.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновата помпа не е.Сега като ти е паднал акомулатора няма да я чуваш,защото те е електрическа и й трябва ток.Може да е от няколко работи,но най-бързия е от акомулатора.Ако имаш читав пробваи с него,ако не иди да купиш нов.В тоя студ е много вероятно да е заминал особено,ако не си го проверявал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имам един чисто нов акумулатор, но е по голям защото го бях купувал за Рено, а на Хондата е по-малък и не пасва и аз си мислих да пробвам с него поне да видя дали,ще запали, но ще изчакам малко да спре дъжда и имали начин да се пригоди този акумулатор на Хондата, вместо да купувам нов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пригаждане,временно можеш да го пристегнеш с ластични въжета,ако успееш да му освободиш място.Само за временно,защото алтернатора няма да може да го зареди и ще се мъчи и накрая и тоя акомулатор ще си замине.Тоест ще се изтощи и ще трябва да го зареждаш със зарядно.А и за алтернатора ще има последици.

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи ще трябва нов при всички положения.След малко слизам да пробвам дали,ще запали с новия, мерси колега за отговорите,ако има някой с друго мнение моля да пише!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора е бил празен доляхме малко дестилирана вода и за сега е добре, но явно ще се зима нов, моля темата да се изтрие, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...