Jump to content
В.И.Я.

Парно на сивик 5 хеч

Recommended Posts

Колеги,искам да питам хеча5 има ли филтър на парното,че нещо не го намирам и нормално ли е при невключено моторче на парното да нямам почти никакъв поток въздух ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пета генерация нямат филтър на купето. Или поне ако има такива модификации са изключения, и се намира зад жабката. Нормално е да няма подок въздох при изключен вентилатор (макар, че все някакъв външен въздух влиза, но е незначителен), кои да го движи въздуха... особено при затворени прозорци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така се е заговорило за парно на пета ген.. При мен централната конзола спря да работи. Работят единствено страничните въздуховоди и тъничките под предния прозорец. Централното, което духа в предния прозорец и в купето не работят. Възможно ли е да работи само "част от парното" ? И каккъв би бил проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи изключително тъпо, но аз имах подобен проблем, понеже си бях "набил" cd-то прекалено силно на вътре и бях откачил кабелите за контрол на потока въздуха. Първо погледни това преди да търсиш по-сериозен проблем.Колкото до първия въпрос, да, както е казал колегата по-горе - няма филтър, и да, нормално е да няма почти никакъв поток на въздух при невключено моторче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сидито не е пипано от 3 години :) не може да е това. А зима иде и това парно ще ми е от голяма нужда :) Като се замисла, че вероятно ще трябва да свалям таблото и ми се реве. Моля за още мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...