Jump to content
Вен_РВ1456ВС

Скъсана шпилка

Recommended Posts

Здравейте колеги, онзи ден при смяна на гумите ми скъсаха едната шпилка на предно дясно колело :( Въпросът ми е може ли да се смени без да се разглобява шенкела или трябва да се сваля всичко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че като започнеш да избиваш шпилката и ше опре в шенкела, но може да пробваш.Иначе сваляш шенкела, избиваш главината от лагера слагаш новата шпилка и по обратня ред. Абе гадна работа, но няма как.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опира, за това реших да попитам дали не може по др начин да стане без да се сваля, но май не може.

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шенкела на 1,3 е по "свит" при лагера и може да излезе без грижи,но при набиването на новата шпилка трябва да и се изпили малко поличката(борда)и да се набие с подходящ дорник без да се сваля шенкела.Споделям това,оповавайки се на инфото под аватара на автора на темата за колата му.За всички други модели се налага демонтаж на шенкела.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама нали това казах, че при избиването опря и стана така, че колелото блокира и се наложи да я набия наново. Но ще поогледам пак и ще видя какво ще се случи. Мерси все пак.

Шенкела на 1,3 е по "свит" при лагера и може да излезе без грижи,но при набиването на новата шпилка трябва да и се изпили малко поличката(борда)и да се набие с подходящ дорник без да се сваля шенкела.Споделям това,оповавайки се на инфото под аватара на автора на темата за колата му.За всички други модели се налага демонтаж на шенкела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...