Jump to content
Gatsu

Кой от форума е в очакване на...?

Recommended Posts

Има ли сред Хонда маниаците и любители на MMORPGтата и по специално привлечени от Guild Wars 2? :rolleyes:http://www.youtube.com/watch?v=IkbJcfa2sNU&feature=related :cool: Играта все още е в процес на доразвитие, но се очаква в близкото бъдеще да се появи на пазара и да разтърси този жанр с многобройни иновации, които би трябвало да обогатят съдържанието и геймплея. Нека всеки заеинтригуван сподели очакванията и впечатленията си :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този жанр ми е любимия само да не е Online only. Аз да речем чакам от доста време да излезе Диабло 3. Извинявай за офф топика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този жанр ми е любимия само да не е Online only. Аз да речем чакам от доста време да излезе Диабло 3. Извинявай за офф топика

Е трябва да те разочаровам, само online е :), но пък купуваш веднъж и играеш безплатно (тоест не плащаш месечно, както повечето игри от жанра). Има стотици други хубави игри, които излизат заедно с нея, но аз се сприрам на Guild Wars 2 защото очаквам да ми донесе развлечение, като за по-възрастни играчи. Омръзнало ми е да играя с келешчета на мама и тате, които ми киснат по цял ден на компютрите и като реша след работа да си начеша крастата за час, два, да ми се правят на много велики и т.н... От ревютата на играта разбирам, че именно този тъпизъм не е на фокус, разработчиците целят да сплотят играчите, помагайки си в различните начинания, които предлага играта. Разбира се битки между героите винаги ще има, но те не са на преден план в тази игра. Дано това разобеди повечето пикльовци :D и остави място на по-възрастните да си изживеят неизживяното детство ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега преглеждах тъкмо канала на TGN относно новата гилдия и изглежда наистина много обещаващо. Кара ме да се замисля да се върна към MMO-тата. Стига с това L2 :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега преглеждах тъкмо канала на TGN относно новата гилдия и изглежда наистина много обещаващо. Кара ме да се замисля да се върна към MMO-тата. Стига с това L2 :D.

оуууу Л2 и там колко часове игра имам, просто не ми се мисли :D Но това беше на времето!!! Сега жената вече дърпа уши и мога най-много по час/два и то през ден. Хубавото поне е, че и тя се кефи и играе по малко. :D На Guild Wars 2 не смятам да превишавам този лимит, а и той е прекалено достатъчен ако играеш за удоволствие. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...