Jump to content
Becko12

След смяна на акумулатор не работи ...

Recommended Posts

Здравейте,Уикенда пътувах до Хасково и по време на път разбрах, че акумулатора се е скапал. Веднага го смених с Варта и тръгнах обратно към Варна. Обаче забелязах, че стъклото на шофьорската врата не използва режима "AUTO". Имам също така Рено Меган и там се наложи смяна на бутона на ел. стъклата и има възможност тоя бутон да се обучи за крайно долно и горно положение иначе и там не работи режима АВТО. Моля, бихте ли ми казали как се програмира този бутон при Хонда Акорд 2005 2.2 дизел? Сигурен съм, че и при тоя модел има нещо подобно от рода на задържане на натиснат бутон и подаване на контакт и т.н. Много ще съм ви благодарен ако ми съдействате!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Уикенда пътувах до Хасково и по време на път разбрах, че акумулатора се е скапал. Веднага го смених с Варта и тръгнах обратно към Варна. Обаче забелязах, че стъклото на шофьорската врата не използва режима "AUTO". Имам също така Рено Меган и там се наложи смяна на бутона на ел. стъклата и има възможност тоя бутон да се обучи за крайно долно и горно положение иначе и там не работи режима АВТО. Моля, бихте ли ми казали как се програмира този бутон при Хонда Акорд 2005 2.2 дизел? Сигурен съм, че и при тоя модел има нещо подобно от рода на задържане на натиснат бутон и подаване на контакт и т.н. Много ще съм ви благодарен ако ми съдействате!

Не се тревожи колега, трябва да мине малко време да се обучи компа и ще се оправи :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен направо отказва да работи....и като изчакам малко се оправя! На какво може да се дължи това,преди го правеше доста рядко но сега започна всеки ден...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич дигаш стъклото до горе чакаш сваляш стаклото до долу щом слезе до долу задържаш бутона броиш 5сек и вдигаш на горе щом стигне горе продължаваш пак държиш 5сек и след това опитаи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожи колега, трябва да мине малко време да се обучи компа и ще се оправи :)))

Много ти благодаря за изключително бързият отговор, но все пак искам да попитам, колко време е нужно и как да разбера, че работи отново, като пробвам постоянно или нещо ще цъкне или светне. Питам защото днес карах повече от 5 часа и накрая на след около 400 км не работеше отново. Питам не за друго а дали е нужна някаква манипулация, примерно на Мегана преди даване на контакт се задържаше надолу докато стигне крайно положение. Искам просто да съм сигурен, че подобно действие не е нужно и да не си играя излишно с прозореца. И за финал - има ли възможност да се е повредил бутона при условие, че си работи нагоре надолу без проблем?
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожи колега, трябва да мине малко време да се обучи компа и ще се оправи :)))

Много ти благодаря за изключително бързият отговор, но все пак искам да попитам, колко време е нужно и как да разбера, че работи отново, като пробвам постоянно или нещо ще цъкне или светне. Питам защото днес карах повече от 5 часа и накрая на след около 400 км не работеше отново. Питам не за друго а дали е нужна някаква манипулация, примерно на Мегана преди даване на контакт се задържаше надолу докато стигне крайно положение. Искам просто да съм сигурен, че подобно действие не е нужно и да не си играя излишно с прозореца. И за финал - има ли възможност да се е повредил бутона при условие, че си работи нагоре надолу без проблем?
При мен минава едно денонощие може и малко повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен минава едно денонощие може и малко повече :)

Отново благодаря. Аз точно това исках да питам дали е нужно колата да е в движение. Щом на място няма проблем да се обучава това е супер, чак след няколко дена ще я карам колата. Дано всичко е наред и не ми се налага да подменям нещо.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата d.ivanow. Стана точно, както каза той. Сутринта без никакви манипулации и програмиране бутона си заработи в режим "AUTO". Така, че колеги не се притеснявайте. Просто изчакайте и всичко си тръгва от само себе си.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало същото, и се оправи от самосебе си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...