Jump to content
dimo

Питане за броня

Recommended Posts

Искам да ви питам какво ви е мнението за тайванските брони? Някой занимавал ли се е с такова нещо? Пасват ли точно и въобще стават ли за нещо ? Одарих колата, бронята не става за нищо и съм пред дилема. Нова или да си търся 2ра ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си махнах тунинг бронята и след като не намерих оригинална на нормална цена си купих тайванска броня. Пасна си доста добре, а цената беше към 30лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не пасват като хората, аз в момента съм с такава, защото когато си бях ударил колата бързах да я оправя, колкото се може по-бързо и се набутах като цяло ...Отговора на въпроса ти поне според мен е да не пробваш ;)

Редактирано от v1k7or

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре вземи втора употреба, има достатъчно голям избор а и имаш прилични шансове да я намериш в същия цвят като колата ти и да спестиш едни 100 лв от боядисване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е там, че явно са кът. Вече 3ти ден търся и то не само във Варна и няма никъде. Ще се поизчака още. Няма да се набутвам с нова явно. Мерси.

Редактирано от dimo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пуснал сам тема за такав тип броня от толитунинг с напасването има проблем но ако им кажеш точно кои модел ште пасне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва с оригиналния външен вид, не някаква тунингована.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намери оргинална от някои от форума или морга тия за по 100 лева са пални ментета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много говорите, ама без да имате факти. Дори и да си намери оригинална броня в същия цвят - пак ще трябва да я пребоядисва, защото 100% ще дели от боята на колата, а за неверниците една стара снимка с менте броня

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...