Jump to content
clinku

Кой колектор е най-подходящ?

Recommended Posts

Здравейте решил съм да си махам катализатора а за тази цел трябва да си сменя и колектора и искам да попитам за моя двигател кой е най-удачният вариант от д16з6 или нещо друго ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да махаш и колектора.катализатора не ти ли е след колектора.удачен за кво.коне ли ще вдигаш.спортен ли искаш.на d16z6 заводски е 4-2-1.на d16z9 също.може би са по добър варянт от твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не съм уточнил става въпрос за покачване на мощността и искам нещо от д16 на по разумна цена не от онези "спортните"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между упонаменатия стоков колектор на д16 4-2-1 със спортен такъв 4-2-1 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми разликата е в цената :D@Clinku - колектор от D16 едновалова ти върши работа (без значение 4-5-6 ген) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз знам че са болт-он и стават но мисълта ми е има ли разлика между д16з6 д16у3 д16а9 или който и да било друг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика. D16Y3 e 4-1 (събира още в горната част) D16Y2 e 4-2-1. Трябва ти от едновалов VTEC 1.6, -Z6/7/9 -Y2, -Y8 Уж Y8 след 99 бил най-добре проектиран, с отделни и по-дълги първични тръби, a не излята от чугун горна част (почти като "спортните" "афтърмаркет").Oт четвърта генерация не знам кои стават, само знам, че някои нямат отовор за ламбда сондата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...