Jump to content
pikaso906

Как да махна старото мп3 на прелюда?

Recommended Posts

Поръчах си ново мп3,но не мога да извадя старото.Махнах панела и пласмаската отдолу.Видяга му се вътрешностите.Хванах с клещите и дърпам,цялото табло се размърда тва не излиза.Как да го извадя? :(п.п. Старото мп3 е Cllarion не знам коя марка е. 4 генерация съм.

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробай с щипки за сиди,предполагам знаеш какво представляват!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знае щеше да е опитал :D . Някои клариони , щипките не са от ляво и от дясно а отгоре и от доло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше тъмничко като се оптвах да го искарам,утре пак ше опитам на светло да видим дано излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни една снимка се пак и ако си го извадил ,пиши как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще става ли после за нещо колега? :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе панела не се счупи,имам надежди,че ще излезе цяло.Утре е моментът на истината. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана,но старото вече е неизползваемо.Снощи панела излезе,но днес сутринта по същия начин го вадих но се разцепи като го напънах.Новото след малко преправяне стана.Сега обаче един проблем.Като го махах старото имаше някакъв кабел които беше свързан с останалите.Видях че не става на новото и го отрязах.Всичко тръгна,но задните колони не работеха.Досетих се,че този кабел които резнах е за тях.Понеже музиката ми е тунингована с усилвател големи говорители и бас каса.Разбрах на новото СД къде да запоя тоя кабел.Като го запоих тръгнаха и отзад,но сега предните спряха.Позаслушах се и предните работят,но съвсем лекичко.Сигурно тая жица краде ток и радиото няма достатъчно мощност да захрани предните колонки.Има ли начин да се оправи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::lol: колега,не си осакатявай колата.препоръчвам ти да отскочиш до жичкаджия да не си останеш и без новото
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих си баланса естествено,но нищо.Задните се намаляват предните не мърдат.Въртях го суках го неще.Явно тия колони отзад му крадат ток.Ще ида на жичкаджия да видим как са отстранили тоя проблем в предишното.Или просто то е било по-силно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв вариант задните да крадът ток няма ! Те да не са джепчий бре :lol: .Бегай при некои ,що не е крадец да го оправи ,докат не спре и тоя магнет :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегам,бегам,само да заделя пари,че вчера я зех от сервиза. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и да кажа,имах такъв проблем със домашното кино.Вързах му 4 колони и си работеха перфектно.След това реших да закача и субифера да видя какво ще стане.Колоните си работеха,но субуфера едвам помръдваше.Не го чувах,разбрах че работи по лекото трепване на говорителя когато в песента имаше басове.Та напълно възможно ми се струва и това в колата да не може да захрани предните говорители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...