Jump to content
peroludiarom

Тапи(гайки) за амортесьори - задна врата

Recommended Posts

Здравейте, търсих доста по форума но не успях да намеря информация, от къде могат да се купят тапите (гайки) за амортесьорите на задната врата на Civic 5gen хечбек? Ако някой знае нещо, моля да съдейства, че вече немога да си отворя задния капак сам (камо ли да го затворя като се разпънат амортесьорите)...Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста, колко да е доста? И още е можело! :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=5409&st=0&p=52697&fromsearch=1entry52697Последният ЪП на темата е преди около месец и малко, така че имате шанс и двамата. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста, колко да е доста? И още е можело! :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=5409&st=0&p=52697&fromsearch=1&&do=findComment&comment=52697Последният ЪП на темата е преди около месец и малко, така че имате шанс и двамата. Успех!

Мерси много, но темата не е ъп-вана скоро, може би затова не успях да я намеря...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапите на колегата са идеални,дано има още.Другият вариант е някой стругар ,да си играе да ги прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро търсих и мога да кажа ,че по-евтиния вариант е -стругар. Няма превоз :) и е супер просто за изработка ,може да е неръждавейка или черно ,като ги пръснеш с спрей и нямат мърдане :) П.с още не съм почерпил за моите ,но ще почерпя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да мисля нещо за почерпка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...