Jump to content
MiRaCuLiX

топи ми бушона постояно

Recommended Posts

Добър вечер, проблема ми е следния цял ден си карам днес и вечерта рекох да си я закарам до паркинга оставих я да поработи малко и излезнах от колата и след минута колата угасна .... погледнах бушоните и видях http://imageshack.us/photo/my-images/215/250920111185.jpg/ смених го при даване на контакт се чу нещо припукване от към бензиновата помпа под седаклите но запали и тръгнах след километър цялата кола вътре стана в дим и пламна отдолу бушона веднага изгасих и пак същото и не искаше да угасне докато не махнах пак бушона ... които разбираше беше разтопен и така смених 2 3 бушона докато стигна до паркинга . а мисля че колкото повече газ давам толкоз по се топят бушоните ... д15б2 е мотора и сега дали някъде ще е окъсило или помпата нещо да е виновна ... какво се прави в такава ситуация .. ? http://imageshack.us/photo/my-images/683/3980698459f5d75e252e.jpg/

Редактирано от MiRaCuLiX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли за какво е този бушон?На капака на бушониерата трябва да пише всеки един за какво е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом бушона е в този вид ,значи не е бушон а бомба със закъснител.Ползвайте само качествени предпазители.Сори за офтопика,но и без това не знаем за какво е бушона и няма как да помогнем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз четох че може да бъде бензиновата помпа а аз имам такава резерна и мога да пробвам наистина ,защото пишеше че може да е изгоряла да харчи повече ток и да дава много ток на бушоните което ми се струва най-логично ... да не говорим че я карам постояно на максимум 2 3 литра бензин и винаги пали на магия ... по инсталацията няма какво да са е скапало според мен то не е от вчера или от днес ... незнам какво да правя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя простак незнам как му помагате ,толкова е нагъл че незнам как има очи да влиза тук ,запалил е половината форум и ви иска съвет ,просто човешката наглост няма граници .Клик тук за подробности :)

Редактирано от JeepersCreepers
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...