Jump to content
NOS

Лявото ел. стъкло не се вдига автоматично ?!

Recommended Posts

От както съм купил колата само шофьорското стъкло се вдига и сваля автоматично. Пасажерското не може нито от шофьорското страна,нито от пасажерската.Въпросът ми е по принцип трябва ли да се вдига автоматично или си е така фабрично ?Ако е фабрично така може ли да се направи и то да се вдига и сваля автоматично ?Само да уточня ,че става въпрос за ел стъклата контролирани от бутоните на вратите,а не за автоматично вдигащи се при включване на алармата.Опа>... недоглеждане ,променете заглавието на "Дясното ел стъкло не се вдига автоматично" :)

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не си написал каква Хонда караш,но аз съм карал доста Сивичета 5 ген и на всички само лявото стъкло се е вдигало и сваляло автоматично.:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик хеч пета генерация 1995 D13B2При мен автоматично е само шофьорското стъкло,като цъкна бутона един път напред се вдига до горе само,ако го цъкна един път надолу се сваля само,това става без да задържам бутона.При другото стъкло трябва да държа бутона до пълното му отваряне или затваряне,както това е така и от двата бутона на двете врати,не виждам никаква логика в това само едното стъкло да е автоматик.

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Това е с цел улеснение по време на движение според мен. И моето е така ;) . В предишния пост съм се объркал Публикувано изображение пасажерското не е автоматично, а само на шофьора.

Сивик хеч пета генерация 1995 D13B2

 

При мен автоматично е само шофьорското стъкло,като цъкна бутона един път напред се вдига до горе само,ако го цъкна един път надолу се сваля само,това става без да задържам бутона.При другото стъкло трябва да държа бутона до пълното му отваряне или затваряне,както това е така и от двата бутона на двете врати,не виждам никаква логика в това само едното стъкло да е автоматик.

 

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е-само лявото е автоматик, дясното не е.На тойотата ми даже лявото се сваля автоматично, но не се вдига-трябва да държа бутона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,не се коси.d15b2 заводски,макар вече да не е.само лявото стъкло е автоматично.все пак са нисък клас коли.даже и това ни е много :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислям че 5 ген. в ония години 92-95 да не казвам и още по-дълъг период е била най-красивата кола в класа си. То реално като погледнеш сегашните модели вс вътре е пластмаса и дървения. А нашето табло е меко (все още не напукано), уредите на таблото са ел. няма ръчка или врътка. (като на ония с емблемата на "Z"оро). Да не изброявам и други плюсове, които колите по онова време не са го и предлагали като опция.

колега,не се коси.d15b2 заводски,макар вече да не е.само лявото стъкло е автоматично.все пак са нисък клас коли.даже и това ни е много :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е-само лявото е автоматик, дясното не е.На тойотата ми даже лявото се сваля автоматично, но не се вдига-трябва да държа бутона.

И на англичанките трябва да се държи за на горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се коси не са автоматик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...