Jump to content
F18 Hornet

Balkan Parts

Recommended Posts

Не поръчвайте от Балкан Партс по пощи и куриери - уверяват, че частите са японски, но пращат ментета.Аз се опарих.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко менте вече напраоо ужас единствено тук от поръчките в Америка може да вземеш нещо наистина истинско и оригинално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво си поръча от там ако не е таина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво си поръча от там ако не е таина ?

По окачването - шарнир, накрайници, тампони"всичко е японско", "проблеми с качестото няма да имате"понеже съм купувал "Yec" от тях и сметнах,че и по куриер няма да има грижи - но НЕ -нямаше нито една качествена част за цвят - само тайвански труднооткриваеми по нета. Даже кутийката на шарнира е едно към едно с "555", но е KRC нещо.Дори накрайниците не са от един производител.Убеден съм ,че не струват повече от 12 лева бройката,а искат двойно и нагоре.Замислям се да вземам от K&J само "555".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хвърляй на 555 от България колега. Колега си беше поръчал 555 от ибей и когато пристигнаха сподели, че нямат нищо общо с 555 купувано тук в Бг. Поръчаните от щатите били по масивни и с малко по различна конструкция, но определено нямали нищо общо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балкан Партс и на мен ми изпратиха ментаци. Даже два от тампоните които трябваше да са еднакви са различни. Те хората са си казали - Балкан Партс, балканска работа - тъмна и мътна :)Не е като да беше ИзгряващоСлънце Партс или нещо такова ;) не че и това е гаранция, защото Japanparts-bg също не трябва да се подценяват, и те са доста "балкан" :lol: тях -bg ги издава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, за информацията.Щях да си поръчвам лагер от тях по нета, казаха ми че е KOYO, но явно че ще е някое турско коуо и ще пропусна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, за информацията.Щях да си поръчвам лагер от тях по нета, казаха ми че е KOYO, но явно че ще е някое турско коуо и ще пропусна.

И колега F18 Hornet, а те от тая фирма каква марка\и ти казаха че са частите и какви ти пратиха(казаха ти едно а ти пратиха др ли, като марка питам?)?Питам те защото ми пишат, че ми предлагат KOYO. Редактирано от ritmoblus
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Длъжен съм да допълня, че KJ-auto са същите мошеници.

Препоръката ми е: Само от щатите!

Не им пълнете гушите на тия тука.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ни обяснил какво точно е МЕНТЕ,и защо са мошеннцити и от КЖ-ауто ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...